Артист ?Незареєстрований гравець: статистику зібрано за ніком і вона може бути неточною — гравці з однаковим ніком зійдуться в один рядок.

36 місце в рейтингу клубу · весь час
Большая Игра ·Дніпро · 251 гра · остання гра 29 гру 2019
Усі гравці клубу
Період
Ігор 251
Win-rate 47.8% 120/251
Бали 167.00 з них 5.00 допами Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 15
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 14 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 70.8% 17/24
шериф 55.0% 11/20
мафія 48.0% 24/50
мирний 43.3% 68/157

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 157 62.5%
мафія 50 19.9%
дон 24 9.6%
шериф 20 8.0%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
251 гра · частки рахуються від них
1 10 4.0% 50.0% 5/10
2 25 10.0% 44.0% 11/25
3 27 10.8% 48.1% 13/27
4 28 11.2% 42.9% 12/28
5 31 12.4% 45.2% 14/31
6 29 11.6% 58.6% 17/29
7 22 8.8% 50.0% 11/22
8 26 10.4% 34.6% 9/26
9 31 12.4% 51.6% 16/31
10 22 8.8% 54.5% 12/22
157 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 7 4.5% 57.1% 4/7
2 15 9.6% 53.3% 8/15
3 15 9.6% 33.3% 5/15
4 17 10.8% 35.3% 6/17
5 22 14.0% 31.8% 7/22
6 18 11.5% 50.0% 9/18
7 16 10.2% 50.0% 8/16
8 17 10.8% 35.3% 6/17
9 18 11.5% 50.0% 9/18
10 12 7.6% 50.0% 6/12
20 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 10.0% 50.0% 1/2
2 2 10.0% 0.0% 0/2
3 4 20.0% 50.0% 2/4
4 2 10.0% 50.0% 1/2
5 2 10.0% 50.0% 1/2
6 2 10.0% 100.0% 2/2
7 2 10.0% 100.0% 2/2
8 1 5.0% 100.0% 1/1
9 2 10.0% 0.0% 0/2
10 1 5.0% 100.0% 1/1
50 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 2.0% 0.0% 0/1
2 7 14.0% 42.9% 3/7
3 6 12.0% 83.3% 5/6
4 7 14.0% 57.1% 4/7
5 5 10.0% 80.0% 4/5
6 5 10.0% 60.0% 3/5
7 3 6.0% 0.0% 0/3
8 6 12.0% 16.7% 1/6
9 6 12.0% 33.3% 2/6
10 4 8.0% 50.0% 2/4
24 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 4.2% 0.0% 0/1
3 2 8.3% 50.0% 1/2
4 2 8.3% 50.0% 1/2
5 2 8.3% 100.0% 2/2
6 4 16.7% 75.0% 3/4
7 1 4.2% 100.0% 1/1
8 2 8.3% 50.0% 1/2
9 5 20.8% 100.0% 5/5
10 5 20.8% 60.0% 3/5

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.