Нотариус

Алёна Бунякина
1 місце в рейтингу клубу · весь час
Большая Игра ·Дніпро · 1056 ігор · остання гра 29 гру 2019
Днепр, Украина · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Період
Ігор 1056
Win-rate 47.0% 496/1056
Бали 854.20 з них 81.20 допами · штраф віднято Середній доп: 0.08
ПУ · перший убитий 107
ЛХ 2+ 6.6% 7 із 106 ПУ
Штрафи 1.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 54.5% 60/110
мафія 49.2% 98/199
мирний 45.8% 298/650
шериф 41.2% 40/97

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 650 61.6%
мафія 199 18.8%
дон 110 10.4%
шериф 97 9.2%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
1056 ігор · частки рахуються від них
1 106 10.0% 52.8% 56/106
2 112 10.6% 52.7% 59/112
3 106 10.0% 40.6% 43/106
4 113 10.7% 43.4% 49/113
5 111 10.5% 41.4% 46/111
6 105 9.9% 52.4% 55/105
7 101 9.6% 46.5% 47/101
8 92 8.7% 43.5% 40/92
9 115 10.9% 53.0% 61/115
10 95 9.0% 42.1% 40/95
650 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 63 9.7% 54.0% 34/63
2 66 10.2% 57.6% 38/66
3 62 9.5% 41.9% 26/62
4 74 11.4% 36.5% 27/74
5 74 11.4% 40.5% 30/74
6 60 9.2% 51.7% 31/60
7 59 9.1% 44.1% 26/59
8 66 10.2% 43.9% 29/66
9 70 10.8% 48.6% 34/70
10 56 8.6% 41.1% 23/56
97 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 12 12.4% 58.3% 7/12
2 19 19.6% 36.8% 7/19
3 12 12.4% 33.3% 4/12
4 11 11.3% 27.3% 3/11
5 8 8.2% 50.0% 4/8
6 6 6.2% 33.3% 2/6
7 5 5.2% 20.0% 1/5
8 8 8.2% 50.0% 4/8
9 8 8.2% 50.0% 4/8
10 8 8.2% 50.0% 4/8
199 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 20 10.1% 50.0% 10/20
2 15 7.5% 46.7% 7/15
3 19 9.5% 31.6% 6/19
4 19 9.5% 57.9% 11/19
5 15 7.5% 40.0% 6/15
6 23 11.6% 52.2% 12/23
7 27 13.6% 59.3% 16/27
8 14 7.0% 42.9% 6/14
9 25 12.6% 60.0% 15/25
10 22 11.1% 40.9% 9/22
110 ігор за дон · частки рахуються від них
1 11 10.0% 45.5% 5/11
2 12 10.9% 58.3% 7/12
3 13 11.8% 53.8% 7/13
4 9 8.2% 88.9% 8/9
5 14 12.7% 42.9% 6/14
6 16 14.5% 62.5% 10/16
7 10 9.1% 40.0% 4/10
8 4 3.6% 25.0% 1/4
9 12 10.9% 66.7% 8/12
10 9 8.2% 44.4% 4/9

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.