Странник (Днепр)

Антон Телицин
2 місце в рейтингу клубу · весь час
Большая Игра ·Дніпро · 868 ігор · остання гра 29 гру 2019
Днепр, Украина · тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Період
Ігор 868
Win-rate 54.8% 476/868
Бали 826.60 з них 109.60 допами · штраф віднято Середній доп: 0.13
ПУ · перший убитий 127
ЛХ 2+ 6.3% 8 із 127 ПУ
Штрафи 1.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 61.8% 115/186
дон 61.6% 53/86
мирний 51.9% 268/516
шериф 50.0% 40/80

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 516 59.4%
мафія 186 21.4%
дон 86 9.9%
шериф 80 9.2%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
868 ігор · частки рахуються від них
1 75 8.6% 58.7% 44/75
2 98 11.3% 60.2% 59/98
3 93 10.7% 54.8% 51/93
4 76 8.8% 43.4% 33/76
5 75 8.6% 62.7% 47/75
6 78 9.0% 52.6% 41/78
7 97 11.2% 56.7% 55/97
8 88 10.1% 45.5% 40/88
9 93 10.7% 55.9% 52/93
10 95 10.9% 56.8% 54/95
516 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 47 9.1% 57.4% 27/47
2 60 11.6% 63.3% 38/60
3 48 9.3% 50.0% 24/48
4 49 9.5% 42.9% 21/49
5 38 7.4% 44.7% 17/38
6 42 8.1% 47.6% 20/42
7 65 12.6% 56.9% 37/65
8 57 11.0% 42.1% 24/57
9 52 10.1% 55.8% 29/52
10 58 11.2% 53.4% 31/58
80 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 5 6.2% 60.0% 3/5
2 9 11.2% 55.6% 5/9
3 8 10.0% 62.5% 5/8
4 9 11.2% 22.2% 2/9
5 7 8.8% 71.4% 5/7
6 9 11.2% 44.4% 4/9
7 9 11.2% 66.7% 6/9
8 5 6.2% 0.0% 0/5
9 11 13.8% 63.6% 7/11
10 8 10.0% 37.5% 3/8
186 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 17 9.1% 52.9% 9/17
2 19 10.2% 47.4% 9/19
3 28 15.1% 60.7% 17/28
4 9 4.8% 44.4% 4/9
5 24 12.9% 91.7% 22/24
6 19 10.2% 73.7% 14/19
7 18 9.7% 38.9% 7/18
8 17 9.1% 64.7% 11/17
9 20 10.8% 55.0% 11/20
10 15 8.1% 73.3% 11/15
86 ігор за дон · частки рахуються від них
1 6 7.0% 83.3% 5/6
2 10 11.6% 70.0% 7/10
3 9 10.5% 55.6% 5/9
4 9 10.5% 66.7% 6/9
5 6 7.0% 50.0% 3/6
6 8 9.3% 37.5% 3/8
7 5 5.8% 100.0% 5/5
8 9 10.5% 55.6% 5/9
9 10 11.6% 50.0% 5/10
10 14 16.3% 64.3% 9/14

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.