Нильс

Федор Грищев
5 місце в рейтингу клубу · весь час
Большая Игра ·Дніпро · 846 ігор · остання гра 12 січ 2020
тут домашній клуб
Усі гравці клубу
Період
Ігор 846
Win-rate 46.8% 396/846
Бали 668.20 з них 63.20 допами · штраф віднято Середній доп: 0.07
ПУ · перший убитий 41
ЛХ 2+ 19.5% 8 із 41 ПУ
Штрафи 1.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 57.0% 49/86
мафія 54.5% 102/187
дон 46.1% 41/89
мирний 42.1% 204/484

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 484 57.2%
мафія 187 22.1%
дон 89 10.5%
шериф 86 10.2%

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
846 ігор · частки рахуються від них
1 76 9.0% 48.7% 37/76
2 88 10.4% 43.2% 38/88
3 89 10.5% 50.6% 45/89
4 92 10.9% 44.6% 41/92
5 77 9.1% 46.8% 36/77
6 85 10.0% 47.1% 40/85
7 66 7.8% 47.0% 31/66
8 98 11.6% 41.8% 41/98
9 94 11.1% 45.7% 43/94
10 81 9.6% 54.3% 44/81
484 гри за мирний · частки рахуються від них
1 45 9.3% 51.1% 23/45
2 52 10.7% 40.4% 21/52
3 56 11.6% 48.2% 27/56
4 48 9.9% 50.0% 24/48
5 42 8.7% 47.6% 20/42
6 48 9.9% 35.4% 17/48
7 42 8.7% 38.1% 16/42
8 54 11.2% 31.5% 17/54
9 49 10.1% 32.7% 16/49
10 48 9.9% 47.9% 23/48
86 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 7 8.1% 42.9% 3/7
2 8 9.3% 50.0% 4/8
3 9 10.5% 44.4% 4/9
4 11 12.8% 45.5% 5/11
5 4 4.7% 75.0% 3/4
6 5 5.8% 80.0% 4/5
7 5 5.8% 60.0% 3/5
8 17 19.8% 64.7% 11/17
9 10 11.6% 50.0% 5/10
10 10 11.6% 70.0% 7/10
187 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 17 9.1% 47.1% 8/17
2 19 10.2% 52.6% 10/19
3 17 9.1% 58.8% 10/17
4 23 12.3% 43.5% 10/23
5 18 9.6% 38.9% 7/18
6 21 11.2% 61.9% 13/21
7 12 6.4% 66.7% 8/12
8 17 9.1% 52.9% 9/17
9 24 12.8% 70.8% 17/24
10 19 10.2% 52.6% 10/19
89 ігор за дон · частки рахуються від них
1 7 7.9% 42.9% 3/7
2 9 10.1% 33.3% 3/9
3 7 7.9% 57.1% 4/7
4 10 11.2% 20.0% 2/10
5 13 14.6% 46.2% 6/13
6 11 12.4% 54.5% 6/11
7 7 7.9% 57.1% 4/7
8 10 11.2% 40.0% 4/10
9 11 12.4% 45.5% 5/11
10 4 4.5% 100.0% 4/4

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.