Sailor

16 ігор ·турнірні ігри · остання гра 4 тра 2024
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 4 травня 2024, Benelux Top-20.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 16
Win-rate 50.0% 8/16
Бали 11.42 з них 2.25 допами · штраф віднято Середній доп: 0.14
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 0.69

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 60.0% 3/5
шериф 50.0% 1/2
мафія 50.0% 3/6
дон 33.3% 1/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мафія 6 37.5%
мирний 5 31.2%
дон 3 18.8%
шериф 2 12.5%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 16 ігор
Фіналів 1 100.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 10 з 20 Benelux Top-20
У середньому топ-50.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 1 10 з 20

Останні турніри

10 з 20 топ-50.0%
Benelux Top-20 фінал 3–4 травня 2024 · Emotion Games · Амстердам ігор 16 · перемог 8 · бали 11.42 · допи +2.25 · штраф −0.69 · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
8 ігор
Найкращий місяць
травень 2024 — 50.0% (8/16)
Максимум допів за гру
+0.65 · Benelux Top-20, Фінал
Найбільший штраф
−0.39 · Benelux Top-20, Фінал

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
16 ігор · частки рахуються від них
1 1 6.2% 0.0% 0/1
2 2 12.5% 50.0% 1/2
3 2 12.5% 50.0% 1/2
4 1 6.2% 100.0% 1/1
5 1 6.2% 0.0% 0/1
6 3 18.8% 66.7% 2/3
7 1 6.2% 100.0% 1/1
8 2 12.5% 0.0% 0/2
9 1 6.2% 100.0% 1/1
10 2 12.5% 50.0% 1/2
5 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 20.0% 0.0% 0/1
2 1 20.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 40.0% 50.0% 1/2
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 100.0% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 16.7% 0.0% 0/1
3 1 16.7% 100.0% 1/1
4 1 16.7% 100.0% 1/1
5 1 16.7% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 16.7% 0.0% 0/1
9 1 16.7% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 100.0% 1/1
8 1 33.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.