Mina

16 ігор ·турнірні ігри · остання гра 19 тра 2024
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 19 травня 2024, Prague Mafia Unlimited 2024.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 16
Win-rate 62.5% 10/16
Бали 15.90 з них 2.39 допами Середній доп: 0.15
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 100.0% 2 із 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 1/1
мафія 100.0% 3/3
мирний 50.0% 6/12

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 12 75.0%
мафія 3 18.8%
шериф 1 6.2%
дон 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 16 ігор
Фіналів 1 100.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 4 з 30 Prague Mafia Unlimited 2024
У середньому топ-13.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 1 4 з 30

Останні турніри

4 з 30 топ-13.3%
Prague Mafia Unlimited 2024 фінал 18–19 травня 2024 · Emotion Games · Прага ігор 16 · перемог 10 · бали 15.90 · допи +2.39 · штраф — · ПУ 2

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
16 ігор
Найкращий місяць
травень 2024 — 62.5% (10/16)
Максимум допів за гру
+0.60 · Prague Mafia Unlimited 2024, Відбір

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
16 ігор · частки рахуються від них
1 1 6.2% 100.0% 1/1
2 2 12.5% 100.0% 2/2
3 2 12.5% 0.0% 0/2
4 2 12.5% 100.0% 2/2
5 1 6.2% 100.0% 1/1
6 2 12.5% 0.0% 0/2
7 2 12.5% 50.0% 1/2
8 1 6.2% 0.0% 0/1
9 1 6.2% 100.0% 1/1
10 2 12.5% 100.0% 2/2
12 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 8.3% 100.0% 1/1
2 1 8.3% 100.0% 1/1
3 2 16.7% 0.0% 0/2
4 1 8.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 16.7% 0.0% 0/2
7 1 8.3% 0.0% 0/1
8 1 8.3% 0.0% 0/1
9 1 8.3% 100.0% 1/1
10 2 16.7% 100.0% 2/2
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 100.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 33.3% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 33.3% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
роль ще не випадала

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.