Apache

16 ігор ·турнірні ігри · остання гра 19 тра 2024
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 19 травня 2024, Prague Mafia Unlimited 2024.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 16
Win-rate 50.0% 8/16
Бали 14.94 з них 3.71 допами · штраф віднято Середній доп: 0.23
ПУ · перший убитий 4
ЛХ 2+ 50.0% 2 із 4 ПУ
Штрафи 0.65

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 100.0% 1/1
дон 100.0% 1/1
мирний 42.9% 6/14

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 14 87.5%
мафія 1 6.2%
дон 1 6.2%
шериф 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 16 ігор
Фіналів 1 100.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 6 з 30 Prague Mafia Unlimited 2024
У середньому топ-20.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 1 6 з 30

Останні турніри

6 з 30 топ-20.0%
Prague Mafia Unlimited 2024 фінал 18–19 травня 2024 · Emotion Games · Прага ігор 16 · перемог 8 · бали 14.94 · допи +3.71 · штраф −0.65 · ПУ 4

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
12 ігор
Найкращий місяць
травень 2024 — 50.0% (8/16)
Максимум допів за гру
+0.91 · Prague Mafia Unlimited 2024, Фінал

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
16 ігор · частки рахуються від них
1 2 12.5% 0.0% 0/2
2 1 6.2% 0.0% 0/1
3 2 12.5% 100.0% 2/2
4 2 12.5% 50.0% 1/2
5 2 12.5% 50.0% 1/2
6 1 6.2% 100.0% 1/1
7 1 6.2% 0.0% 0/1
8 3 18.8% 33.3% 1/3
9 1 6.2% 100.0% 1/1
10 1 6.2% 100.0% 1/1
14 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 14.3% 0.0% 0/2
2 1 7.1% 0.0% 0/1
3 1 7.1% 100.0% 1/1
4 2 14.3% 50.0% 1/2
5 2 14.3% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 7.1% 0.0% 0/1
8 3 21.4% 33.3% 1/3
9 1 7.1% 100.0% 1/1
10 1 7.1% 100.0% 1/1
роль ще не випадала
1 гра за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 100.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 100.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.