Java

28 ігор ·турнірні ігри · остання гра 21 лип 2024
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 21 липня 2024, Soprano Mafia League серія 2.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 28
Win-rate 50.0% 14/28
Бали 17.20 з них 1.90 допами · штраф віднято Середній доп: 0.07
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 0.30

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 1/1
мафія 57.1% 4/7
мирний 47.1% 8/17
дон 33.3% 1/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 17 60.7%
мафія 7 25.0%
дон 3 10.7%
шериф 1 3.6%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 28 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 5 з 10 High Level Games 15 серія
У середньому топ-73.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 3 0 5 з 10

Останні турніри

7 з 10 топ-70.0%
Soprano Mafia League серія 2 21 липня 2024 · Emotion Games · Київ ігор 8 · перемог 4 · бали 5.40 · допи +0.70 · штраф — · ПУ —
5 з 10 топ-50.0%
High Level Games 15 серія 15 червня 2024 · Emotion Games · Київ ігор 10 · перемог 6 · бали 7.80 · допи +1.20 · штраф −0.30 · ПУ —
10 з 10 топ-100.0%
Supremacy of Capitals 3 серія 8 червня 2024 · Emotion Games · Київ ігор 10 · перемог 4 · бали 4.00 · допи — · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
17 ігор
Найкращий місяць
червень 2024 — 50.0% (10/20)
Максимум допів за гру
+0.70 · Soprano Mafia League серія 2, Відбір

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
28 ігор · частки рахуються від них
1 2 7.1% 50.0% 1/2
2 3 10.7% 100.0% 3/3
3 3 10.7% 66.7% 2/3
4 3 10.7% 66.7% 2/3
5 3 10.7% 66.7% 2/3
6 3 10.7% 0.0% 0/3
7 2 7.1% 100.0% 2/2
8 3 10.7% 33.3% 1/3
9 3 10.7% 33.3% 1/3
10 3 10.7% 0.0% 0/3
17 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 5.9% 0.0% 0/1
2 2 11.8% 100.0% 2/2
3 3 17.6% 66.7% 2/3
4 0 0.0% — жодного разу
5 3 17.6% 66.7% 2/3
6 1 5.9% 0.0% 0/1
7 1 5.9% 100.0% 1/1
8 1 5.9% 0.0% 0/1
9 3 17.6% 33.3% 1/3
10 2 11.8% 0.0% 0/2
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 100.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 14.3% 100.0% 1/1
2 1 14.3% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 14.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 14.3% 0.0% 0/1
7 1 14.3% 100.0% 1/1
8 1 14.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 14.3% 0.0% 0/1
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 66.7% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.