Jaraxxus

71 гра ·турнірні ігри · остання гра 30 бер 2025
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 30 березня 2025, Sakura cup 2025.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 71
Win-rate 47.9% 34/71
Бали 69.72 з них 18.31 допами · штраф віднято Середній доп: 0.26
ПУ · перший убитий 11
ЛХ 2+ 45.5% 5 із 11 ПУ
Штрафи 0.60

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 70.0% 7/10
дон 55.6% 5/9
шериф 42.9% 3/7
мирний 42.2% 19/45

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 45 63.4%
мафія 10 14.1%
дон 9 12.7%
шериф 7 9.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 6 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце Battle of the West Ужгород
Номінації
MVP ×1 Sakura cup 2025
Найкращий гравець міста ×1 Sakura cup 2025
Найкращий ПУ ×1 Sakura cup 2025

Підсумки за турнірами

Турнірів 6 71 гра
Фіналів 1 16.7% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 10 Battle of the West Ужгород
У середньому топ-38.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 3 1 4 з 20
2024 3 0 2 з 10

Останні турніри

4 з 20 топ-20.0%
Sakura cup 2025 фінал 29–30 березня 2025 · Emotion Games · Ужгород ігор 16 · перемог 7 · бали 18.92 · допи +5.81 · штраф — · ПУ 5 MVPНайкращий гравець містаНайкращий ПУ
4 з 10 топ-40.0%
Battle of the West Ужгород 16 березня 2025 · Emotion Games · Ужгород ігор 10 · перемог 4 · бали 8.20 · допи +2.10 · штраф — · ПУ 2
9 з 20 топ-25.0%
LIFT 2025 15–16 лютого 2025 · Emotion Games · Івано-Франківськ команда Валєра · особисто 10 з 40 ігор 15 · перемог 9 · бали 17.40 · допи +4.50 · штраф −0.30 · ПУ 1
17 з 20 топ-85.0%
Battle of the West (semi-final) 16 листопада 2024 · Emotion Games · Львів ігор 10 · перемог 4 · бали 5.40 · допи +1.00 · штраф −0.30 · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
34 гри
Найкращий місяць
лютий 2025 — 60.0% (9/15)
Максимум допів за гру
+0.90 · LIFT 2025, Відбір
Найбільший штраф
−0.30 · LIFT 2025, Відбір

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
71 гра · частки рахуються від них
1 8 11.3% 37.5% 3/8
2 7 9.9% 42.9% 3/7
3 8 11.3% 75.0% 6/8
4 6 8.5% 66.7% 4/6
5 8 11.3% 50.0% 4/8
6 6 8.5% 33.3% 2/6
7 8 11.3% 25.0% 2/8
8 7 9.9% 42.9% 3/7
9 6 8.5% 16.7% 1/6
10 7 9.9% 85.7% 6/7
45 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 6 13.3% 33.3% 2/6
2 5 11.1% 20.0% 1/5
3 5 11.1% 60.0% 3/5
4 4 8.9% 75.0% 3/4
5 6 13.3% 50.0% 3/6
6 5 11.1% 20.0% 1/5
7 3 6.7% 0.0% 0/3
8 4 8.9% 50.0% 2/4
9 2 4.4% 0.0% 0/2
10 5 11.1% 80.0% 4/5
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 14.3% 100.0% 1/1
2 1 14.3% 100.0% 1/1
3 1 14.3% 100.0% 1/1
4 1 14.3% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 28.6% 0.0% 0/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 14.3% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
10 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 20.0% 100.0% 2/2
4 1 10.0% 100.0% 1/1
5 2 20.0% 50.0% 1/2
6 1 10.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 10.0% 100.0% 1/1
9 3 30.0% 33.3% 1/3
10 0 0.0% — жодного разу
9 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 11.1% 0.0% 0/1
2 1 11.1% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 3 33.3% 66.7% 2/3
8 2 22.2% 0.0% 0/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 22.2% 100.0% 2/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.