Маюра

28 ігор ·турнірні ігри · остання гра 6 кві 2025
3 турніри ·1× переможець
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 6 квітня 2025, Soprano Mafia League 2025 Odesa.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 28
Win-rate 53.6% 15/28
Бали 23.40 з них 4.20 допами Середній доп: 0.15
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 3/3
дон 100.0% 2/2
мафія 50.0% 4/8
мирний 40.0% 6/15

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 15 53.6%
мафія 8 28.6%
шериф 3 10.7%
дон 2 7.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець Soprano Mafia League 2025 Odesa

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 28 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 11 Soprano Mafia League 2025 Odesa
У середньому топ-46.4% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 1 з 11
2024 2 0 4 з 10

Останні турніри

1 з 11 перемога
Soprano Mafia League 2025 Odesa 6 квітня 2025 · Emotion Games · Одеса ігор 8 · перемог 5 · бали 10.40 · допи +2.70 · штраф — · ПУ 1
4 з 10 топ-40.0%
Battle of East - Odesa 13 жовтня 2024 · Emotion Games · Одеса ігор 10 · перемог 6 · бали 8.20 · допи +1.10 · штраф — · ПУ —
9 з 10 топ-90.0%
Battle of the East Odessa серія 1 вересня 2024 · Emotion Games · Одеса ігор 10 · перемог 4 · бали 4.80 · допи +0.40 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
28 ігор
Максимум допів за гру
+0.70 · Soprano Mafia League 2025 Odesa, Відбір

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
28 ігор · частки рахуються від них
1 2 7.1% 100.0% 2/2
2 3 10.7% 33.3% 1/3
3 3 10.7% 100.0% 3/3
4 2 7.1% 0.0% 0/2
5 3 10.7% 0.0% 0/3
6 4 14.3% 50.0% 2/4
7 3 10.7% 100.0% 3/3
8 3 10.7% 66.7% 2/3
9 2 7.1% 0.0% 0/2
10 3 10.7% 66.7% 2/3
15 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 6.7% 0.0% 0/1
3 2 13.3% 100.0% 2/2
4 2 13.3% 0.0% 0/2
5 2 13.3% 0.0% 0/2
6 3 20.0% 33.3% 1/3
7 1 6.7% 100.0% 1/1
8 2 13.3% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 13.3% 50.0% 1/2
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 33.3% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 100.0% 1/1
8 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 25.0% 50.0% 1/2
3 1 12.5% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 12.5% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 12.5% 100.0% 1/1
8 1 12.5% 100.0% 1/1
9 2 25.0% 0.0% 0/2
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 50.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 50.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.