Атташе

57 ігор ·турнірні ігри · остання гра 3 сер 2025
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 3 серпня 2025, Amsterdam Mafia Invitational 2025.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 57
Win-rate 40.4% 23/57
Бали 28.60 з них 6.30 допами · штраф віднято Середній доп: 0.11
ПУ · перший убитий 3
ЛХ 2+ 66.7% 2 із 3 ПУ
Штрафи 3.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 60.0% 3/5
мафія 44.4% 4/9
мирний 38.5% 15/39
шериф 25.0% 1/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 39 68.4%
мафія 9 15.8%
дон 5 8.8%
шериф 4 7.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 5 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 5 57 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 12 з 20 Benelux Top-20
У середньому топ-76.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 2 0 14 з 24
2024 3 0 12 з 20

Останні турніри

25 з 30 топ-83.3%
Amsterdam Mafia Invitational 2025 1–3 серпня 2025 · Emotion Games · Амстердам ігор 8 · перемог 5 · бали 5.80 · допи +1.00 · штраф −0.60 · ПУ —
14 з 24 топ-58.3%
BeNeLux 22–23 лютого 2025 · Emotion Games · Амстердам ігор 15 · перемог 7 · бали 11.60 · допи +2.80 · штраф −0.50 · ПУ —
20 з 20 топ-100.0%
Olympic SF Zeus 17 листопада 2024 · Emotion Games · Амстердам ігор 10 · перемог 2 · бали 0.20 · допи — · штраф −0.90 · ПУ 2
24 з 30 топ-80.0%
Amsterdam Mafia Unlimited 2024 8–9 червня 2024 · Emotion Games · Амстердам ігор 12 · перемог 4 · бали 5.40 · допи +1.00 · штраф −0.30 · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
18 ігор
Найкращий місяць
лютий 2025 — 46.7% (7/15)
Максимум допів за гру
+0.60 · BeNeLux, Відбір
Найбільший штраф
−0.60 · Olympic SF Zeus, Відбір

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
57 ігор · частки рахуються від них
1 6 10.5% 33.3% 2/6
2 5 8.8% 40.0% 2/5
3 7 12.3% 42.9% 3/7
4 7 12.3% 57.1% 4/7
5 6 10.5% 16.7% 1/6
6 6 10.5% 50.0% 3/6
7 5 8.8% 60.0% 3/5
8 5 8.8% 40.0% 2/5
9 6 10.5% 33.3% 2/6
10 4 7.0% 25.0% 1/4
39 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 5 12.8% 40.0% 2/5
2 3 7.7% 0.0% 0/3
3 5 12.8% 40.0% 2/5
4 3 7.7% 33.3% 1/3
5 6 15.4% 16.7% 1/6
6 3 7.7% 33.3% 1/3
7 3 7.7% 100.0% 3/3
8 3 7.7% 66.7% 2/3
9 5 12.8% 40.0% 2/5
10 3 7.7% 33.3% 1/3
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 25.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 25.0% 0.0% 0/1
8 1 25.0% 0.0% 0/1
9 1 25.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 11.1% 0.0% 0/1
2 1 11.1% 100.0% 1/1
3 1 11.1% 0.0% 0/1
4 3 33.3% 66.7% 2/3
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 22.2% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 11.1% 0.0% 0/1
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 100.0% 1/1
4 1 20.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 100.0% 1/1
7 1 20.0% 0.0% 0/1
8 1 20.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.