Bender

37 ігор за 2026 рік · 216 загалом ·турнірні ігри · остання гра 11 жов 2026
18 турнірів ·2× переможець
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

Зараз БулоВибірка
Win-rate 40.0% (6/15) 16.7% (2/12) 15 ігор
Доп/гру 0.27 за 15 ігор 0.07 за 12 ігор 15 ігор
Мирний 30.0% (3/10) 25.0% (2/8) 10 ігор · мало
Шериф — 0.0% (0/1) 0 ігор
Мафія 66.7% (2/3) 0.0% (0/2) 3 гри · мало
Дон 50.0% (1/2) 0.0% (0/1) 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 37
Win-rate 35.1% 13/37
Бали 18.90 з них 6.05 допами · штраф віднято Середній доп: 0.16
ПУ · перший убитий 6
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 6 ПУ
Штрафи 3.10

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 57.1% 4/7
дон 33.3% 1/3
мирний 30.8% 8/26
шериф 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 26 70.3%
мафія 7 18.9%
дон 3 8.1%
шериф 1 2.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 18 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
1 2× переможець Best player of Spring · Battle of the West. Lviv
2 1× друге місце Lviv mafia unlimited 2025
Номінації
Найкращий гравець міста ×2 Big Ben Hard Version 2025 · Lviv spring cup 2025

Підсумки за турнірами

Турнірів 18 216 ігор
Фіналів 4 22.2% турнірів
Подіумів 5 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 Best player of Spring
У середньому топ-40.2% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 3 0 7 з 10
2025 8 4 2 з 40
2024 7 0 1 з 10

Останні турніри

9 з 25 топ-68.0%
Пара Лева 2026 10–11 жовтня 2026 · Emotion Games · Львів команда Встав і Вийшов · особисто 34 з 50 ігор 15 · перемог 6 · бали 11.00 · допи +4.10 · штраф −1.60 · ПУ 3
29 з 30 топ-96.7%
Chill Cup 2026 13–14 червня 2026 · Emotion Games · Carpathians ігор 12 · перемог 2 · бали 2.10 · допи +0.85 · штраф −0.80 · ПУ 2
7 з 10 топ-70.0%
Top 10 BlackBerry mafia club 17 січня 2026 · Emotion Games · Львів ігор 10 · перемог 5 · бали 5.80 · допи +1.10 · штраф −0.70 · ПУ 1
2 з 40 топ-5.0%
Lviv mafia unlimited 2025 фінал 27–28 грудня 2025 · Emotion Games · Львів ігор 16 · перемог 12 · бали 25.06 · допи +6.62 · штраф −0.39 · ПУ 4

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
10 ігор
Найкращий місяць
жовтень 2026 — 40.0% (6/15)
Максимум допів за гру
+0.70 · Пара Лева 2026, Відбір
Найбільший штраф
−0.50 · Пара Лева 2026, Відбір

Активність

5 ігрових днів, усі турнірні · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
37 ігор · частки рахуються від них
1 5 13.5% 40.0% 2/5
2 3 8.1% 66.7% 2/3
3 4 10.8% 25.0% 1/4
4 5 13.5% 40.0% 2/5
5 4 10.8% 25.0% 1/4
6 3 8.1% 0.0% 0/3
7 3 8.1% 66.7% 2/3
8 3 8.1% 33.3% 1/3
9 3 8.1% 66.7% 2/3
10 4 10.8% 0.0% 0/4
26 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 7.7% 0.0% 0/2
2 2 7.7% 50.0% 1/2
3 3 11.5% 33.3% 1/3
4 3 11.5% 33.3% 1/3
5 3 11.5% 33.3% 1/3
6 3 11.5% 0.0% 0/3
7 3 11.5% 66.7% 2/3
8 3 11.5% 33.3% 1/3
9 2 7.7% 50.0% 1/2
10 2 7.7% 0.0% 0/2
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 1 100.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 28.6% 100.0% 2/2
2 1 14.3% 100.0% 1/1
3 1 14.3% 0.0% 0/1
4 2 28.6% 50.0% 1/2
5 1 14.3% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 100.0% 1/1
10 2 66.7% 0.0% 0/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.