DreamLord

46 ігор за 2026 рік · 71 загалом ·турнірні ігри · остання гра 7 жов 2026
7 турнірів · найближчий — CHUPICK SEMI-FINAL, 11 лис
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

Зараз БулоВибірка
Win-rate 56.3% (9/16) 46.7% (14/30) 16 ігор
Доп/гру 0.37 за 16 ігор 0.24 за 30 ігор 16 ігор
Мирний 50.0% (3/6) 37.5% (6/16) 6 ігор · мало
Шериф 33.3% (1/3) 0.0% (0/2) 3 гри · мало
Мафія 66.7% (2/3) 57.1% (4/7) 3 гри · мало
Дон 75.0% (3/4) 80.0% (4/5) 4 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 46
Win-rate 50.0% 23/46
Бали 46.60 з них 13.05 допами · штраф віднято Середній доп: 0.28
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 2 ПУ
Штрафи 1.40

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 77.8% 7/9
мафія 60.0% 6/10
мирний 40.9% 9/22
шериф 20.0% 1/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 22 47.8%
мафія 10 21.7%
дон 9 19.6%
шериф 5 10.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 7 турнірів →

Найближчі турніри

гравець заявлений
11–12 лис через 25 днів CHUPICK SEMI-FINAL Emotion Games · Онлайн особистий залік 20 з 20 місць зайнято

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце CHUPICK 7 ONLINE

Підсумки за турнірами

Турнірів 7 71 гра
Фіналів 1 14.3% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 10 CHUPICK 7 ONLINE
У середньому топ-45.1% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 5 1 2 з 10
2025 2 0 5 з 24

Останні турніри

4 з 10 топ-40.0%
YABBA-DABBA-DOO Online 3 series 7 жовтня 2026 · Emotion Games · Онлайн ігор 7 · перемог 5 · бали 9.00 · допи +2.00 · штраф — · ПУ —
—
EG Online Summer 2026 8–10 вересня 2026 · Emotion Games · Онлайн ігор 1 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —
2 з 10 топ-20.0%
CHUPICK 7 ONLINE 12 серпня 2026 · Emotion Games · Онлайн ігор 8 · перемог 4 · бали 11.10 · допи +3.85 · штраф −0.30 · ПУ 1
7 з 10 топ-60.0%
COUPLE NOT NORMAL 21–22 липня 2026 · Emotion Games · Онлайн команда Противолебедь · особисто 12 з 20 ігор 14 · перемог 6 · бали 12.60 · допи +3.90 · штраф −0.60 · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
12 ігор
Найкращий місяць
травень 2026 — 50.0% (8/16)
Максимум допів за гру
+1.00 · YABBA-DABBA-DOO Online 3 series, Відбір
Найбільший штраф
−0.50 · BeNeLux Cup 2026, Відбір

Активність

9 ігрових днів, усі турнірні · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
46 ігор · частки рахуються від них
1 2 4.3% 0.0% 0/2
2 4 8.7% 75.0% 3/4
3 9 19.6% 33.3% 3/9
4 7 15.2% 28.6% 2/7
5 4 8.7% 50.0% 2/4
6 6 13.0% 50.0% 3/6
7 3 6.5% 33.3% 1/3
8 3 6.5% 100.0% 3/3
9 3 6.5% 100.0% 3/3
10 5 10.9% 60.0% 3/5
22 гри за мирний · частки рахуються від них
1 2 9.1% 0.0% 0/2
2 3 13.6% 66.7% 2/3
3 1 4.5% 0.0% 0/1
4 5 22.7% 20.0% 1/5
5 2 9.1% 50.0% 1/2
6 3 13.6% 33.3% 1/3
7 1 4.5% 0.0% 0/1
8 1 4.5% 100.0% 1/1
9 2 9.1% 100.0% 2/2
10 2 9.1% 50.0% 1/2
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 60.0% 0.0% 0/3
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 0.0% 0/1
7 1 20.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
10 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 20.0% 100.0% 2/2
4 1 10.0% 0.0% 0/1
5 2 20.0% 50.0% 1/2
6 1 10.0% 100.0% 1/1
7 1 10.0% 0.0% 0/1
8 1 10.0% 100.0% 1/1
9 1 10.0% 100.0% 1/1
10 1 10.0% 0.0% 0/1
9 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 11.1% 100.0% 1/1
3 3 33.3% 33.3% 1/3
4 1 11.1% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 11.1% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 11.1% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 22.2% 100.0% 2/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.