Kiz

83 гри за 2026 рік · 221 загалом ·турнірні ігри · остання гра 29 сер 2026
21 турнір ·1× переможець· найближчий — Командний Чемпіонат України 2026, 19 гру
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

Зараз БулоВибірка
Win-rate 50.0% (10/20) 51.4% (19/37) 20 ігор
Доп/гру 0.21 за 20 ігор 0.28 за 37 ігор 20 ігор
Мирний 38.5% (5/13) 34.8% (8/23) 13 ігор · мало
Шериф 100.0% (1/1) 25.0% (1/4) 1 гра · мало
Мафія 50.0% (2/4) 100.0% (8/8) 4 гри · мало
Дон 100.0% (2/2) 100.0% (2/2) 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 83
Win-rate 49.4% 41/83
Бали 61.30 з них 21.05 допами · штраф віднято Середній доп: 0.25
ПУ · перший убитий 5
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 5 ПУ
Штрафи 10.90

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 81.3% 13/16
дон 71.4% 5/7
шериф 44.4% 4/9
мирний 37.3% 19/51

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 51 61.4%
мафія 16 19.3%
шериф 9 10.8%
дон 7 8.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 21 турнір →

Найближчі турніри

гравець заявлений
19–20 гру через 63 дні Командний Чемпіонат України 2026 Emotion Games · Київ у команді Ангели Люби 7 команд заявлено

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець Рокі кап MAY-04
3 1× третє місце 10 серія Supremacy of Capitals

Підсумки за турнірами

Турнірів 21 221 гра
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 2 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 13 Рокі кап MAY-04
У середньому топ-60.9% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 8 0 4 з 10
2025 7 0 3 з 10
2024 6 0 1 з 13

Останні турніри

19 з 20 топ-95.0%
Півфінал Battle of the East 2026 29 серпня 2026 · Emotion Games · Черкаси ігор 10 · перемог 4 · бали 3.30 · допи +2.05 · штраф −2.40 · ПУ 2
6 з 10 топ-60.0%
Battle of the East 2026 Київ Серія 9 2 серпня 2026 · Emotion Games · Київ ігор 10 · перемог 6 · бали 6.20 · допи +2.10 · штраф −2.00 · ПУ 1
11 з 40 топ-27.5%
Чемпіонат України 2026 27–28 червня 2026 · Emotion Games · Вінниця ігор 12 · перемог 6 · бали 13.00 · допи +4.00 · штраф −0.50 · ПУ —
4 з 15 топ-35.5%
Double Arena 2026 13–14 червня 2026 · Emotion Games · Київ команда kRAVEN is craving victory, not crying · особисто 11 з 31 ігор 15 · перемог 8 · бали 14.20 · допи +4.10 · штраф −1.00 · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
12 ігор
Найкращий місяць
червень 2026 — 51.9% (14/27)

Активність

12 ігрових днів, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
83 гри · частки рахуються від них
1 8 9.6% 75.0% 6/8
2 9 10.8% 66.7% 6/9
3 8 9.6% 37.5% 3/8
4 8 9.6% 50.0% 4/8
5 9 10.8% 66.7% 6/9
6 8 9.6% 37.5% 3/8
7 9 10.8% 44.4% 4/9
8 7 8.4% 42.9% 3/7
9 9 10.8% 44.4% 4/9
10 8 9.6% 25.0% 2/8
51 гра за мирний · частки рахуються від них
1 6 11.8% 66.7% 4/6
2 5 9.8% 40.0% 2/5
3 7 13.7% 42.9% 3/7
4 4 7.8% 25.0% 1/4
5 4 7.8% 75.0% 3/4
6 6 11.8% 33.3% 2/6
7 4 7.8% 25.0% 1/4
8 4 7.8% 0.0% 0/4
9 6 11.8% 33.3% 2/6
10 5 9.8% 20.0% 1/5
9 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 11.1% 100.0% 1/1
2 1 11.1% 100.0% 1/1
3 1 11.1% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 22.2% 0.0% 0/2
6 1 11.1% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 11.1% 100.0% 1/1
9 2 22.2% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
16 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 6.2% 100.0% 1/1
2 2 12.5% 100.0% 2/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 3 18.8% 66.7% 2/3
5 2 12.5% 100.0% 2/2
6 1 6.2% 100.0% 1/1
7 4 25.0% 75.0% 3/4
8 2 12.5% 100.0% 2/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 6.2% 0.0% 0/1
7 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 14.3% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 14.3% 100.0% 1/1
5 1 14.3% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 14.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 14.3% 100.0% 1/1
10 2 28.6% 50.0% 1/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.