Wanted!

182 гри за 2026 рік · 345 загалом ·турнірні ігри · остання гра 11 жов 2026
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

Зараз БулоВибірка
Win-rate 45.2% (33/73) 53.2% (25/47) 73 гри
Доп/гру 0.22 за 73 гри 0.34 за 47 ігор 73 гри
Мирний 37.2% (16/43) 41.9% (13/31) 43 гри
Шериф 38.5% (5/13) 100.0% (3/3) 13 ігор · мало
Мафія 81.8% (9/11) 60.0% (6/10) 11 ігор · мало
Дон 50.0% (3/6) 100.0% (3/3) 6 ігор · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 182
Win-rate 50.5% 92/182
Бали 170.64 з них 48.62 допами · штраф віднято Середній доп: 0.27
ПУ · перший убитий 10
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 10 ПУ
Штрафи 10.20

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 71.4% 25/35
дон 60.0% 9/15
мирний 45.4% 49/108
шериф 37.5% 9/24

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 108 59.3%
мафія 35 19.2%
шериф 24 13.2%
дон 15 8.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 30 турнірів →

Найближчі турніри

гравець заявлений
19–20 гру через 63 дні Командний Чемпіонат України 2026 Emotion Games · Київ у команді Ангели Люби 7 команд заявлено

Нагороди

подіуми та номінації

Підсумки за турнірами

Турнірів 30 345 ігор
Фіналів 3 10.0% турнірів
Подіумів 7 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 40 Чемпіонат України 2026
У середньому топ-55.6% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 16 2 2 з 40
2025 10 1 2 з 10
2024 4 0 3 з 10

Останні турніри

20 з 25 топ-60.0%
Пара Лева 2026 10–11 жовтня 2026 · Emotion Games · Львів команда Хозяєва · особисто 30 з 50 ігор 15 · перемог 7 · бали 11.60 · допи +3.10 · штраф −0.80 · ПУ 2
6 з 10 топ-60.0%
ARENA 17(ПІВФІНАЛ C) 12 вересня 2026 · Emotion Games · Київ ігор 10 · перемог 5 · бали 6.40 · допи +1.30 · штраф −0.60 · ПУ —
8 з 10 топ-80.0%
Фінал Battle of the East 2026 30 серпня 2026 · Emotion Games · Черкаси ігор 10 · перемог 4 · бали 6.80 · допи +1.70 · штраф −0.30 · ПУ —
5 з 20 топ-25.0%
Півфінал Battle of the East 2026 29 серпня 2026 · Emotion Games · Черкаси ігор 10 · перемог 6 · бали 12.20 · допи +3.40 · штраф −0.30 · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
8 ігор
Без штрафу поспіль
19 ігор
Найкращий місяць
квітень 2026 — 57.1% (16/28)

Активність

24 ігрові дні, усі турнірні · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
182 гри · частки рахуються від них
1 20 11.0% 45.0% 9/20
2 18 9.9% 44.4% 8/18
3 19 10.4% 52.6% 10/19
4 20 11.0% 50.0% 10/20
5 15 8.2% 46.7% 7/15
6 17 9.3% 29.4% 5/17
7 18 9.9% 61.1% 11/18
8 18 9.9% 55.6% 10/18
9 21 11.5% 81.0% 17/21
10 16 8.8% 31.3% 5/16
108 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 10 9.3% 40.0% 4/10
2 11 10.2% 27.3% 3/11
3 14 13.0% 64.3% 9/14
4 10 9.3% 40.0% 4/10
5 10 9.3% 40.0% 4/10
6 10 9.3% 10.0% 1/10
7 9 8.3% 77.8% 7/9
8 15 13.9% 53.3% 8/15
9 9 8.3% 77.8% 7/9
10 10 9.3% 20.0% 2/10
24 гри за шериф · частки рахуються від них
1 5 20.8% 20.0% 1/5
2 4 16.7% 75.0% 3/4
3 2 8.3% 0.0% 0/2
4 3 12.5% 66.7% 2/3
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 4.2% 0.0% 0/1
7 5 20.8% 40.0% 2/5
8 1 4.2% 100.0% 1/1
9 1 4.2% 0.0% 0/1
10 2 8.3% 0.0% 0/2
35 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 8.6% 100.0% 3/3
2 2 5.7% 100.0% 2/2
3 1 2.9% 0.0% 0/1
4 3 8.6% 33.3% 1/3
5 4 11.4% 50.0% 2/4
6 5 14.3% 80.0% 4/5
7 4 11.4% 50.0% 2/4
8 1 2.9% 100.0% 1/1
9 9 25.7% 88.9% 8/9
10 3 8.6% 66.7% 2/3
15 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 13.3% 50.0% 1/2
2 1 6.7% 0.0% 0/1
3 2 13.3% 50.0% 1/2
4 4 26.7% 75.0% 3/4
5 1 6.7% 100.0% 1/1
6 1 6.7% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 6.7% 0.0% 0/1
9 2 13.3% 100.0% 2/2
10 1 6.7% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.