Клоун

26 ігор ·турнірні ігри · остання гра 27 лис 2016
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 27 листопада 2016, West Mafia Cup 2016.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 26
Win-rate 50.0% 13/26
Бали 26.00
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 75.0% 3/4
шериф 66.7% 4/6
мафія 50.0% 2/4
мирний 33.3% 4/12

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 12 46.2%
шериф 6 23.1%
мафія 4 15.4%
дон 4 15.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 26 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 17 з 29 West Mafia Cup 2016
У середньому топ-58.6% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2016 2 0 17 з 29

fiim · 3.00 очок рейтингу

Останні турніри

17 з 29 топ-58.6%
West Mafia Cup 2016 26–27 листопада 2016 · fiim · Рівне ігор 13 · перемог 6 · бали 12.00 · допи — · штраф — · ПУ —
0.00 очок fiim
—
Salute Mafia Open 2016 24–25 вересня 2016 · fiim · Львів команда R & M ігор 13 · перемог 7 · бали 14.00 · допи — · штраф — · ПУ 1
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
26 ігор

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
26 ігор · частки рахуються від них
1 4 15.4% 75.0% 3/4
2 1 3.8% 0.0% 0/1
3 5 19.2% 60.0% 3/5
4 2 7.7% 100.0% 2/2
5 1 3.8% 0.0% 0/1
6 3 11.5% 33.3% 1/3
7 2 7.7% 0.0% 0/2
8 2 7.7% 100.0% 2/2
9 2 7.7% 0.0% 0/2
10 4 15.4% 50.0% 2/4
12 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 8.3% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 16.7% 0.0% 0/2
4 1 8.3% 100.0% 1/1
5 1 8.3% 0.0% 0/1
6 1 8.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 16.7% 0.0% 0/2
10 4 33.3% 50.0% 2/4
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 16.7% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 50.0% 100.0% 3/3
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 16.7% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 16.7% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 25.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 25.0% 100.0% 1/1
7 2 50.0% 0.0% 0/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 25.0% 100.0% 1/1
2 1 25.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 25.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.