Marka Pola

20 ігор ·турнірні ігри · остання гра 23 гру 2017
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 23 грудня 2017, "Israel Mafia Cup 2017" Финал.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 20
Win-rate 50.0% 10/20
Бали 23.00 з них 3.00 допами Середній доп: 0.15
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 66.7% 2/3
мирний 57.1% 8/14
мафія 0.0% 0/1
дон 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 14 70.0%
шериф 3 15.0%
дон 2 10.0%
мафія 1 5.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 20 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце —
У середньому — місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2017 1 0 —

Останні турніри

—
"Israel Mafia Cup 2017" Финал 23 грудня 2017 · fiim · Рішон-ле-Ціон ігор 20 · перемог 10 · бали 23.00 · допи +3.00 · штраф — · ПУ 2

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
20 ігор
Найкращий місяць
грудень 2017 — 50.0% (10/20)
Максимум допів за гру
+2.00 · "Israel Mafia Cup 2017" Финал, 1 ТУР, ЦК

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
20 ігор · частки рахуються від них
1 4 20.0% 75.0% 3/4
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 5.0% 0.0% 0/1
4 3 15.0% 66.7% 2/3
5 3 15.0% 33.3% 1/3
6 0 0.0% — жодного разу
7 3 15.0% 33.3% 1/3
8 1 5.0% 100.0% 1/1
9 3 15.0% 33.3% 1/3
10 2 10.0% 50.0% 1/2
14 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 21.4% 66.7% 2/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 7.1% 0.0% 0/1
4 1 7.1% 100.0% 1/1
5 3 21.4% 33.3% 1/3
6 0 0.0% — жодного разу
7 3 21.4% 33.3% 1/3
8 1 7.1% 100.0% 1/1
9 1 7.1% 100.0% 1/1
10 1 7.1% 100.0% 1/1
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 33.3% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 33.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 100.0% 0.0% 0/1
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 50.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 50.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.