Тани

40 ігор ·турнірні ігри · остання гра 29 вер 2019
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 29 вересня 2019, EURO CUP 2019.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 40
Win-rate 52.5% 21/40
Бали 24.10 з них 3.60 допами · штраф віднято Середній доп: 0.09
ПУ · перший убитий 5
ЛХ 2+ 80.0% 4 із 5 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 1/1
мафія 66.7% 6/9
мирний 56.5% 13/23
шериф 14.3% 1/7

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 23 57.5%
мафія 9 22.5%
шериф 7 17.5%
дон 1 2.5%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 5 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце Danube Open 2019
3 1× третє місце Warsaw Оpen Сup 2019
Номінації
Найчастіше ПУ ×1 Danube Open 2019

Підсумки за турнірами

Турнірів 5 40 ігор
Фіналів 2 40.0% турнірів
Подіумів 2 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 30 Danube Open 2019
У середньому топ-42.4% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2019 4 2 2 з 30
2018 1 0 27 з 39

fiim · 36.00 очок рейтингу

Останні турніри

—
EURO CUP 2019 28–29 вересня 2019 · fiim · Краків ігор 10 · перемог 4 · бали 5.20 · допи +1.20 · штраф — · ПУ 1
26 з 30 топ-86.7%
Domination III 11–12 травня 2019 · fiim · Мюнхен ігор 7 · перемог 3 · бали 3.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
2 з 30 топ-6.7%
Danube Open 2019 фінал 4–5 травня 2019 · fiim · Братислава ігор 16 · перемог 10 · бали 11.70 · допи +2.20 · штраф −0.50 · ПУ 4 Найчастіше ПУ
12.00 очок fiim
3 з 43 топ-7.0%
Warsaw Оpen Сup 2019 фінал 30–31 березня 2019 · fiim · Варшава ігор 4 · перемог 3 · бали 3.00 · допи — · штраф — · ПУ —
17.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
25 ігор
Найкращий місяць
травень 2019 — 56.5% (13/23)
Максимум допів за гру
+0.40 · EURO CUP 2019, Euro Cup 2019, Vienna
Найбільший штраф
−0.50 · Danube Open 2019, 8 Тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
40 ігор · частки рахуються від них
1 3 7.5% 33.3% 1/3
2 3 7.5% 33.3% 1/3
3 3 7.5% 33.3% 1/3
4 1 2.5% 0.0% 0/1
5 8 20.0% 50.0% 4/8
6 5 12.5% 80.0% 4/5
7 5 12.5% 60.0% 3/5
8 3 7.5% 100.0% 3/3
9 5 12.5% 40.0% 2/5
10 4 10.0% 50.0% 2/4
23 гри за мирний · частки рахуються від них
1 2 8.7% 0.0% 0/2
2 3 13.0% 33.3% 1/3
3 1 4.3% 100.0% 1/1
4 1 4.3% 0.0% 0/1
5 5 21.7% 80.0% 4/5
6 2 8.7% 50.0% 1/2
7 3 13.0% 66.7% 2/3
8 2 8.7% 100.0% 2/2
9 1 4.3% 0.0% 0/1
10 3 13.0% 66.7% 2/3
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 14.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 3 42.9% 0.0% 0/3
6 1 14.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 14.3% 0.0% 0/1
10 1 14.3% 0.0% 0/1
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 11.1% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 11.1% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 22.2% 100.0% 2/2
7 2 22.2% 50.0% 1/2
8 1 11.1% 100.0% 1/1
9 2 22.2% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 100.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.