Louna

15 ігор ·турнірні ігри · остання гра 19 жов 2019
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 19 жовтня 2019, Kiev Region West 4.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 15
Win-rate 40.0% 6/15
Бали 6.85 з них 0.85 допами Середній доп: 0.06
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 100.0% 1 із 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 100.0% 1/1
мирний 42.9% 3/7
дон 40.0% 2/5
шериф 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 7 46.7%
дон 5 33.3%
шериф 2 13.3%
мафія 1 6.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
Найкращий дон* ×1 Kiev Region West 3

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 15 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 13 з 20 Kiev Region West 3
У середньому топ-66.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2019 3 0 13 з 20

fiim · 2.00 очок рейтингу

Останні турніри

36 з 50 топ-72.0%
Fourgun-7 2–3 листопада 2019 · fiim · Київ ігор 0 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —
2.00 очок fiim
25 з 40 топ-62.5%
Kiev Region West 4 19 жовтня 2019 · fiim · Київ ігор 8 · перемог 3 · бали 3.45 · допи +0.45 · штраф — · ПУ 1
0.00 очок fiim
13 з 20 топ-65.0%
Kiev Region West 3 4 серпня 2019 · fiim · Київ ігор 7 · перемог 3 · бали 3.40 · допи +0.40 · штраф — · ПУ — Найкращий дон *
0.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
15 ігор
Максимум допів за гру
+0.25 · Kiev Region West 4, Півфінал 1 (×1.3)

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
15 ігор · частки рахуються від них
1 1 6.7% 0.0% 0/1
2 1 6.7% 0.0% 0/1
3 1 6.7% 100.0% 1/1
4 2 13.3% 50.0% 1/2
5 2 13.3% 100.0% 2/2
6 4 26.7% 25.0% 1/4
7 0 0.0% — жодного разу
8 3 20.0% 33.3% 1/3
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 6.7% 0.0% 0/1
7 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 14.3% 100.0% 1/1
5 1 14.3% 100.0% 1/1
6 4 57.1% 25.0% 1/4
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 14.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 50.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 50.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 100.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 20.0% 0.0% 0/1
3 1 20.0% 100.0% 1/1
4 1 20.0% 0.0% 0/1
5 1 20.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 20.0% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.