Khan

14 ігор ·турнірні ігри · остання гра 1 лис 2020
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 1 листопада 2020, КЧК 2020.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 14
Win-rate 42.9% 6/14
Бали 6.20 з них 0.20 допами Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 50.0% 1/2
мирний 44.4% 4/9
мафія 33.3% 1/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 9 64.3%
мафія 3 21.4%
дон 2 14.3%
шериф 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 14 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 22 з 30 КЧК 2020
У середньому топ-73.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2020 1 0 22 з 30

fiim · 3.00 очок рейтингу

Останні турніри

22 з 30 топ-73.3%
КЧК 2020 31 жовтня – 1 листопада 2020 · fiim · Актобе команда Сборная Юга · особисто 22 з 30 ігор 14 · перемог 6 · бали 6.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
14 ігор
Максимум допів за гру
+0.20 · КЧК 2020, 14-тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
14 ігор · частки рахуються від них
1 1 7.1% 0.0% 0/1
2 2 14.3% 50.0% 1/2
3 2 14.3% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 7.1% 100.0% 1/1
6 2 14.3% 50.0% 1/2
7 1 7.1% 0.0% 0/1
8 1 7.1% 100.0% 1/1
9 2 14.3% 0.0% 0/2
10 2 14.3% 50.0% 1/2
9 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 22.2% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 11.1% 100.0% 1/1
6 2 22.2% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 11.1% 100.0% 1/1
9 2 22.2% 0.0% 0/2
10 1 11.1% 0.0% 0/1
роль ще не випадала
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 33.3% 0.0% 0/1
2 1 33.3% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 50.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 50.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.