Ёжик.

59 ігор ·турнірні ігри · остання гра 9 січ 2021
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 9 січня 2021, Winter Team Cup Saransk 2021.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 59
Win-rate 35.6% 21/59
Бали 23.50 з них 3.00 допами · штраф віднято Середній доп: 0.05
ПУ · перший убитий 6
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 6 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 44.4% 4/9
мирний 37.5% 12/32
мафія 33.3% 3/9
шериф 22.2% 2/9

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 32 54.2%
шериф 9 15.3%
мафія 9 15.3%
дон 9 15.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 5 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце Kazan Mafia Open 2019
Номінації
Найкращий гравець міста ×1 Kazan Mafia Open 2019

Підсумки за турнірами

Турнірів 5 59 ігор
Фіналів 1 20.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 50 Kazan Mafia Open 2019
У середньому топ-46.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 1 0 14 з 40
2020 1 0 —
2019 2 1 2 з 50
2018 1 0 20 з 20

fiim · 34.00 очок рейтингу

Останні турніри

14 з 40 топ-35.0%
Winter Team Cup Saransk 2021 8–9 січня 2021 · fiim команда Пугачева и Галкин · особисто 14 з 40 ігор 15 · перемог 8 · бали 9.46 · допи +1.20 · штраф — · ПУ 2
3.00 очок fiim
—
Winter Team Cup 2020 5–6 січня 2020 · fiim команда Печенеги ігор 11 · перемог 4 · бали 4.70 · допи +0.70 · штраф — · ПУ 2
3.00 очок fiim
2 з 50 топ-4.0%
Kazan Mafia Open 2019 фінал 5–6 жовтня 2019 · fiim ігор 7 · перемог 5 · бали 5.50 · допи +0.50 · штраф — · ПУ 1 Найкращий гравець міста
23.00 очок fiim
—
THEATRUM MASTERS 2019 28–29 вересня 2019 · fiim ігор 16 · перемог 3 · бали 3.60 · допи +0.60 · штраф — · ПУ —
2.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
54 гри
Найкращий місяць
січень 2021 — 53.3% (8/15)
Максимум допів за гру
+0.40 · Winter Team Cup Saransk 2021, 12 гра

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
59 ігор · частки рахуються від них
1 7 11.9% 42.9% 3/7
2 7 11.9% 14.3% 1/7
3 6 10.2% 16.7% 1/6
4 7 11.9% 28.6% 2/7
5 6 10.2% 50.0% 3/6
6 6 10.2% 50.0% 3/6
7 5 8.5% 60.0% 3/5
8 3 5.1% 33.3% 1/3
9 6 10.2% 16.7% 1/6
10 6 10.2% 50.0% 3/6
32 гри за мирний · частки рахуються від них
1 4 12.5% 25.0% 1/4
2 5 15.6% 20.0% 1/5
3 2 6.2% 0.0% 0/2
4 1 3.1% 0.0% 0/1
5 3 9.4% 66.7% 2/3
6 5 15.6% 60.0% 3/5
7 4 12.5% 50.0% 2/4
8 2 6.2% 50.0% 1/2
9 4 12.5% 25.0% 1/4
10 2 6.2% 50.0% 1/2
9 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 11.1% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 22.2% 50.0% 1/2
4 1 11.1% 0.0% 0/1
5 2 22.2% 0.0% 0/2
6 1 11.1% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 11.1% 0.0% 0/1
10 1 11.1% 100.0% 1/1
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 22.2% 0.0% 0/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 11.1% 0.0% 0/1
5 1 11.1% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 11.1% 100.0% 1/1
8 1 11.1% 0.0% 0/1
9 1 11.1% 0.0% 0/1
10 2 22.2% 50.0% 1/2
9 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 22.2% 100.0% 2/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 22.2% 0.0% 0/2
4 4 44.4% 50.0% 2/4
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 11.1% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.