Чикаго

71 гра ·турнірні ігри · остання гра 11 лип 2021
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 11 липня 2021, Pro100.Sherlock Cup 2021.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 71
Win-rate 46.5% 33/71
Бали 62.25 з них 13.25 допами Середній доп: 0.19
ПУ · перший убитий 4
ЛХ 2+ 25.0% 1 із 4 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 50.0% 1/2
дон 50.0% 3/6
мирний 47.1% 24/51
мафія 41.7% 5/12

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 51 71.8%
мафія 12 16.9%
дон 6 8.5%
шериф 2 2.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 8 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
3 1× третє місце MafiaCl Championship 2017
Номінації
Найкращий гравець міста ×1 MafiaCl Championship 2017

Підсумки за турнірами

Турнірів 8 71 гра
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 30 MafiaCl Championship 2017
У середньому топ-63.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 1 0 44 з 75
2019 1 0 —
2018 2 0 12 з 60
2017 3 0 3 з 30
2016 1 0 27 з 30

fiim · 42.00 очок рейтингу

Останні турніри

44 з 75 топ-58.7%
Pro100.Sherlock Cup 2021 10–11 липня 2021 · fiim · Харків команда F.R.I.E.N.D.S · особисто 44 з 75 ігор 14 · перемог 7 · бали 7.60 · допи +0.60 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
—
Кубок Харькова 2019 22 грудня 2019 · fiim · Харків ігор 8 · перемог 4 · бали 4.30 · допи +0.30 · штраф — · ПУ 1
3.00 очок fiim
56 з 60 топ-93.3%
Kharkov Mafia Open 2018 24–25 березня 2018 · fiim · Харків ігор 8 · перемог 1 · бали 1.75 · допи +0.75 · штраф — · ПУ 1
3.00 очок fiim
12 з 60 топ-20.0%
Maf League Poltava Cup 2018 17–18 лютого 2018 · fiim · Полтава ігор 8 · перемог 5 · бали 5.60 · допи +0.60 · штраф — · ПУ —
9.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
71 гра
Максимум допів за гру
+2.00 · MafiaCl Championship 2017, 5 тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
71 гра · частки рахуються від них
1 5 7.0% 60.0% 3/5
2 5 7.0% 40.0% 2/5
3 9 12.7% 22.2% 2/9
4 7 9.9% 57.1% 4/7
5 5 7.0% 0.0% 0/5
6 6 8.5% 66.7% 4/6
7 11 15.5% 45.5% 5/11
8 5 7.0% 80.0% 4/5
9 9 12.7% 55.6% 5/9
10 9 12.7% 44.4% 4/9
51 гра за мирний · частки рахуються від них
1 4 7.8% 50.0% 2/4
2 3 5.9% 66.7% 2/3
3 7 13.7% 14.3% 1/7
4 5 9.8% 60.0% 3/5
5 4 7.8% 0.0% 0/4
6 5 9.8% 80.0% 4/5
7 7 13.7% 42.9% 3/7
8 3 5.9% 100.0% 3/3
9 7 13.7% 57.1% 4/7
10 6 11.8% 33.3% 2/6
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 50.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 50.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
12 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 8.3% 100.0% 1/1
2 2 16.7% 0.0% 0/2
3 1 8.3% 100.0% 1/1
4 2 16.7% 50.0% 1/2
5 1 8.3% 0.0% 0/1
6 1 8.3% 0.0% 0/1
7 1 8.3% 0.0% 0/1
8 1 8.3% 100.0% 1/1
9 1 8.3% 0.0% 0/1
10 1 8.3% 100.0% 1/1
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 3 50.0% 66.7% 2/3
8 1 16.7% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 33.3% 50.0% 1/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.