Шанель

113 ігор ·турнірні ігри · остання гра 5 вер 2021
15 турнірів ·1× переможець
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 5 вересня 2021, ПЛМ 2021 Вильнюс серия 2.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 113
Win-rate 39.8% 45/113
Бали 68.25 з них 12.25 допами Середній доп: 0.11
ПУ · перший убитий 10
ЛХ 2+ 40.0% 4 із 10 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 52.0% 13/25
шериф 40.0% 4/10
мирний 37.9% 25/66
дон 25.0% 3/12

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 66 58.4%
мафія 25 22.1%
дон 12 10.6%
шериф 10 8.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 15 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець ПЛМ Вильнюс 1
Номінації
Найкращий гравець мафії ×2 Baltic Cup 2020 Серия 1 Рига · ПЛМ Вильнюс 1
Найкращий шериф* ×2 ПЛМ Вильнюс 1 · LATVIA MAFIA OPEN 2018
Найкращий дон* ×1 Baltic Cup 2020 Серия 1 Рига

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 15 113 ігор
Фіналів 1 6.7% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 ПЛМ Вильнюс 1
У середньому топ-58.6% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 2 0 5 з 10
2020 3 0 1 з 10
2019 3 0 14 з 30
2018 4 0 22 з 60
2017 2 1 4 з 10
2016 1 0 30 з 49

fiim · 43.00 очок рейтингу

Останні турніри

5 з 10 топ-50.0%
ПЛМ 2021 Вильнюс серия 2 5 вересня 2021 · fiim · Вільнюс · Профессиональная Лига Мафии (ПЛМ) 2021, етап 86 ігор 10 · перемог 3 · бали 3.30 · допи +0.20 · штраф — · ПУ 1
10 з 10 топ-100.0%
ПЛМ 2021 Рига Серия 1 8 серпня 2021 · fiim · Рига · Профессиональная Лига Мафии (ПЛМ) 2021, етап 64 ігор 10 · перемог 2 · бали 2.00 · допи — · штраф — · ПУ 1
8 з 10 топ-80.0%
ПЛМ 2020 Серия 2 Рига 25 жовтня 2020 · fiim · Рига · Профессиональная Лига Мафии 2020 ігор 10 · перемог 3 · бали 3.00 · допи — · штраф — · ПУ —
5 з 10 топ-50.0%
Baltic Cup 2020 Серия 1 Рига 15 серпня 2020 · fiim · Рига · Кубок Прибалтики 2020, етап 1 ігор 10 · перемог 7 · бали 7.50 · допи +0.40 · штраф — · ПУ 1 Найкращий гравець мафіїНайкращий дон *

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
113 ігор
Найкращий місяць
серпень 2020 — 75.0% (15/20)
Максимум допів за гру
+2.00 · Кубок Балтии 2017, 2 ТУР
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
113 ігор · частки рахуються від них
1 15 13.3% 66.7% 10/15
2 10 8.8% 40.0% 4/10
3 11 9.7% 36.4% 4/11
4 10 8.8% 50.0% 5/10
5 9 8.0% 33.3% 3/9
6 9 8.0% 33.3% 3/9
7 12 10.6% 50.0% 6/12
8 15 13.3% 20.0% 3/15
9 9 8.0% 22.2% 2/9
10 13 11.5% 38.5% 5/13
66 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 8 12.1% 62.5% 5/8
2 6 9.1% 50.0% 3/6
3 7 10.6% 28.6% 2/7
4 5 7.6% 80.0% 4/5
5 7 10.6% 42.9% 3/7
6 5 7.6% 20.0% 1/5
7 7 10.6% 42.9% 3/7
8 10 15.2% 20.0% 2/10
9 6 9.1% 0.0% 0/6
10 5 7.6% 40.0% 2/5
10 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 20.0% 50.0% 1/2
3 1 10.0% 0.0% 0/1
4 1 10.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 10.0% 100.0% 1/1
7 1 10.0% 100.0% 1/1
8 1 10.0% 0.0% 0/1
9 1 10.0% 0.0% 0/1
10 2 20.0% 50.0% 1/2
25 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 6 24.0% 66.7% 4/6
2 1 4.0% 0.0% 0/1
3 3 12.0% 66.7% 2/3
4 2 8.0% 50.0% 1/2
5 2 8.0% 0.0% 0/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 8.0% 50.0% 1/2
8 3 12.0% 33.3% 1/3
9 2 8.0% 100.0% 2/2
10 4 16.0% 50.0% 2/4
12 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 8.3% 100.0% 1/1
2 1 8.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 16.7% 0.0% 0/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 3 25.0% 33.3% 1/3
7 2 16.7% 50.0% 1/2
8 1 8.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 16.7% 0.0% 0/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.