Śnieżka

214 ігор ·турнірні ігри · остання гра 4 чер 2023
21 турнір ·1× переможець
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 4 червня 2023, Чемпионат Европы 2023.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 214
Win-rate 50.9% 109/214
Бали 135.30 з них 17.90 допами Середній доп: 0.08
ПУ · перший убитий 27
ЛХ 2+ 29.6% 8 із 27 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 61.5% 24/39
шериф 55.0% 11/20
мирний 47.8% 65/136
дон 47.4% 9/19

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 136 63.6%
мафія 39 18.2%
шериф 20 9.3%
дон 19 8.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 21 турнір →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
MVP ×1 Warszawa Mafia Open
Найкращий гравець міста ×1 Warszawa Mafia Open
Найкращий шериф* ×2 ПЛМ 2021 Варшава серия 3. · Domination II (2018)
Найчастіше ПУ ×3 Warszawa Mafia Open · Poland Mafia Open 2021 · Big Ben High Level 2020 Варшава

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 21 214 ігор
Фіналів 3 14.3% турнірів
Подіумів 6 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 20 Warszawa Mafia Open
У середньому топ-44.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2023 2 0 3 з 30
2021 6 1 1 з 20
2020 3 0 4 з 10
2019 5 1 32 з 50
2018 5 1 3 з 30

fiim · 127.00 очок рейтингу

Останні турніри

26 з 51 топ-51.0%
Чемпионат Европы 2023 3–4 червня 2023 · fiim · Торрев'єха ігор 12 · перемог 5 · бали 10.38 · допи +1.70 · штраф — · ПУ 1
5.00 очок fiim
3 з 30 топ-10.0%
Битва Чемпионов 2023 6–7 травня 2023 · fiim · Прага ігор 15 · перемог 10 · бали 15.90 · допи +1.40 · штраф — · ПУ 2
33.00 очок fiim
1 з 20 перемога
Warszawa Mafia Open 13–14 листопада 2021 · fiim · Варшава ігор 15 · перемог 11 · бали 14.29 · допи +2.75 · штраф — · ПУ 4 MVPНайкращий гравець містаНайчастіше ПУ
31.00 очок fiim
3 з 10 топ-30.0%
German Mafia Cup Berlin Сезон 2020/2021 31 жовтня 2021 · fiim · Берлін · German Mafia Cup 2020 / 2021, етап 9 ігор 10 · перемог 5 · бали 5.90 · допи +0.90 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
214 ігор
Найкращий місяць
листопад 2021 — 73.3% (11/15)
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
214 ігор · частки рахуються від них
1 24 11.2% 50.0% 12/24
2 20 9.3% 60.0% 12/20
3 27 12.6% 40.7% 11/27
4 17 7.9% 47.1% 8/17
5 27 12.6% 44.4% 12/27
6 19 8.9% 52.6% 10/19
7 27 12.6% 66.7% 18/27
8 17 7.9% 47.1% 8/17
9 19 8.9% 36.8% 7/19
10 17 7.9% 64.7% 11/17
136 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 12 8.8% 41.7% 5/12
2 11 8.1% 63.6% 7/11
3 19 14.0% 47.4% 9/19
4 6 4.4% 16.7% 1/6
5 20 14.7% 40.0% 8/20
6 13 9.6% 46.2% 6/13
7 19 14.0% 68.4% 13/19
8 10 7.4% 30.0% 3/10
9 12 8.8% 41.7% 5/12
10 14 10.3% 57.1% 8/14
20 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 5.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 5 25.0% 40.0% 2/5
5 3 15.0% 100.0% 3/3
6 2 10.0% 50.0% 1/2
7 4 20.0% 50.0% 2/4
8 1 5.0% 100.0% 1/1
9 3 15.0% 0.0% 0/3
10 1 5.0% 100.0% 1/1
39 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 8 20.5% 62.5% 5/8
2 7 17.9% 42.9% 3/7
3 5 12.8% 40.0% 2/5
4 3 7.7% 66.7% 2/3
5 2 5.1% 0.0% 0/2
6 3 7.7% 100.0% 3/3
7 3 7.7% 100.0% 3/3
8 3 7.7% 66.7% 2/3
9 3 7.7% 66.7% 2/3
10 2 5.1% 100.0% 2/2
19 ігор за дон · частки рахуються від них
1 3 15.8% 33.3% 1/3
2 2 10.5% 100.0% 2/2
3 3 15.8% 0.0% 0/3
4 3 15.8% 100.0% 3/3
5 2 10.5% 50.0% 1/2
6 1 5.3% 0.0% 0/1
7 1 5.3% 0.0% 0/1
8 3 15.8% 66.7% 2/3
9 1 5.3% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.