Nod

101 гра ·турнірні ігри · остання гра 8 жов 2023
8 турнірів ·1× переможець
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 8 жовтня 2023, ЧЕМПИОНАТ УЗБЕКИСТАНА 2023.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 101
Win-rate 57.4% 58/101
Бали 69.74 з них 6.68 допами · штраф віднято Середній доп: 0.07
ПУ · перший убитий 8
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 8 ПУ
Штрафи 1.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 83.3% 10/12
мафія 60.9% 14/23
шериф 57.1% 4/7
мирний 50.8% 30/59

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 59 58.4%
мафія 23 22.8%
дон 12 11.9%
шериф 7 6.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 8 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець Tashkent Masters 2019
Номінації
Найкращий гравець мафії ×1 Tashkent Masters 2019
Найкращий шериф* ×1 ЧЕМПИОНАТ УЗБЕКИСТАНА 2023

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 8 101 гра
Фіналів 3 37.5% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 40 Tashkent Masters 2019
У середньому топ-22.6% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2023 1 1 5 з 30
2019 7 2 1 з 40

fiim · 65.00 очок рейтингу

Останні турніри

5 з 30 топ-16.7%
ЧЕМПИОНАТ УЗБЕКИСТАНА 2023 фінал 7–8 жовтня 2023 · fiim · Ташкент ігор 16 · перемог 9 · бали 16.90 · допи +1.58 · штраф — · ПУ 2 Найкращий шериф *
21.00 очок fiim
5 з 40 топ-12.5%
Tashkent International Cup 2019 7–8 грудня 2019 · fiim · Ташкент ігор 16 · перемог 10 · бали 11.30 · допи +1.80 · штраф −0.50 · ПУ 2
0.00 очок fiim
5 з 30 топ-16.7%
Чемпионат Актау 2019 16–17 листопада 2019 · fiim · Актау ігор 14 · перемог 8 · бали 8.50 · допи +1.00 · штраф −0.50 · ПУ 1
8.00 очок fiim
—
Mafia Teams World Cup 2019 9–10 листопада 2019 · fiim · Мінськ команда Узбекистан ігор 11 · перемог 6 · бали 6.60 · допи +0.60 · штраф — · ПУ —
5.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
63 гри
Найкращий місяць
грудень 2019 — 62.5% (10/16)

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
101 гра · частки рахуються від них
1 10 9.9% 30.0% 3/10
2 9 8.9% 66.7% 6/9
3 7 6.9% 42.9% 3/7
4 11 10.9% 72.7% 8/11
5 9 8.9% 22.2% 2/9
6 9 8.9% 66.7% 6/9
7 11 10.9% 63.6% 7/11
8 8 7.9% 75.0% 6/8
9 15 14.9% 80.0% 12/15
10 12 11.9% 41.7% 5/12
59 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 7 11.9% 42.9% 3/7
2 6 10.2% 50.0% 3/6
3 4 6.8% 0.0% 0/4
4 8 13.6% 75.0% 6/8
5 6 10.2% 0.0% 0/6
6 4 6.8% 100.0% 4/4
7 8 13.6% 62.5% 5/8
8 4 6.8% 50.0% 2/4
9 9 15.3% 66.7% 6/9
10 3 5.1% 33.3% 1/3
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 14.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 28.6% 0.0% 0/2
7 1 14.3% 100.0% 1/1
8 1 14.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 28.6% 50.0% 1/2
23 гри за мафія · частки рахуються від них
1 3 13.0% 0.0% 0/3
2 2 8.7% 100.0% 2/2
3 2 8.7% 100.0% 2/2
4 2 8.7% 50.0% 1/2
5 1 4.3% 100.0% 1/1
6 1 4.3% 0.0% 0/1
7 1 4.3% 100.0% 1/1
8 1 4.3% 100.0% 1/1
9 4 17.4% 100.0% 4/4
10 6 26.1% 33.3% 2/6
12 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 8.3% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 8.3% 100.0% 1/1
5 2 16.7% 50.0% 1/2
6 2 16.7% 100.0% 2/2
7 1 8.3% 0.0% 0/1
8 2 16.7% 100.0% 2/2
9 2 16.7% 100.0% 2/2
10 1 8.3% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.