Braun

17 ігор ·турнірні ігри · остання гра 29 жов 2023
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 29 жовтня 2023, Dual Berrettas 2023.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 17
Win-rate 41.2% 7/17
Бали 7.80 з них 0.20 допами Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 75.0% 3/4
мирний 40.0% 4/10
шериф 0.0% 0/1
дон 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 10 58.8%
мафія 4 23.5%
дон 2 11.8%
шериф 1 5.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 17 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 17 з 40 Cherkasy Mafia Cup 2019
У середньому топ-85.6% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2023 2 0 41 з 41
2022 1 0 31 з 31
2019 1 0 17 з 40

fiim · 0.00 очок рейтингу

Останні турніри

72 з 72 топ-100.0%
Dual Berrettas 2023 28–29 жовтня 2023 · fiim · Черкаси ігор 1 · перемог 0 · бали 0.30 · допи — · штраф — · ПУ —
0.00 очок fiim
41 з 41 топ-100.0%
Family Team Cup 2023 3–4 червня 2023 · fiim · Черкаси ігор 1 · перемог 1 · бали 1.30 · допи — · штраф — · ПУ —
0.00 очок fiim
31 з 31 топ-100.0%
Sicilia Championship 2022 Ukraine Victory Edition 19–20 листопада 2022 · fiim · Київ ігор 4 · перемог 0 · бали 0.20 · допи — · штраф — · ПУ 1
0.00 очок fiim
17 з 40 топ-42.5%
Cherkasy Mafia Cup 2019 17–18 серпня 2019 · fiim · Черкаси ігор 11 · перемог 6 · бали 6.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ 1
0.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
17 ігор
Максимум допів за гру
+0.20 · Cherkasy Mafia Cup 2019, 6 Тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
17 ігор · частки рахуються від них
1 1 5.9% 0.0% 0/1
2 2 11.8% 0.0% 0/2
3 1 5.9% 100.0% 1/1
4 1 5.9% 0.0% 0/1
5 1 5.9% 100.0% 1/1
6 4 23.5% 50.0% 2/4
7 1 5.9% 100.0% 1/1
8 2 11.8% 50.0% 1/2
9 4 23.5% 25.0% 1/4
10 0 0.0% — жодного разу
10 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 10.0% 0.0% 0/1
2 2 20.0% 0.0% 0/2
3 1 10.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 10.0% 100.0% 1/1
6 2 20.0% 0.0% 0/2
7 1 10.0% 100.0% 1/1
8 1 10.0% 100.0% 1/1
9 1 10.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 100.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 25.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 50.0% 100.0% 2/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 25.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 50.0% 0.0% 0/1
9 1 50.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.