Відьма

30 ігор ·турнірні ігри · остання гра 4 лют 2024
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 4 лютого 2024, LIFT 2024.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 30
Win-rate 33.3% 10/30
Бали 21.10 з них 3.00 допами Середній доп: 0.10
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 100.0% 2 із 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 60.0% 3/5
дон 57.1% 4/7
мирний 23.1% 3/13
шериф 0.0% 0/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 13 43.3%
дон 7 23.3%
шериф 5 16.7%
мафія 5 16.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
Найкращий дон* ×1 LIFT 2024

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 30 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 14 з 31 LIFT 2024
У середньому топ-70.2% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 0 14 з 31
2023 1 0 20 з 21

fiim · 1.00 очок рейтингу

Останні турніри

14 з 31 топ-45.2%
LIFT 2024 3–4 лютого 2024 · fiim · Івано-Франківськ команда Рижий Ворон · особисто 14 з 31 ігор 15 · перемог 7 · бали 13.28 · допи +2.30 · штраф — · ПУ 1 Найкращий дон *
1.00 очок fiim
20 з 21 топ-95.2%
“LIFT” 16–17 грудня 2023 · fiim · Івано-Франківськ команда Сніжна Відьма · особисто 20 з 21 ігор 15 · перемог 3 · бали 7.97 · допи +0.70 · штраф — · ПУ 1
0.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
30 ігор
Найкращий місяць
лютий 2024 — 46.7% (7/15)
Максимум допів за гру
+0.60 · LIFT 2024, Кваліфікаційні ігри

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
30 ігор · частки рахуються від них
1 2 6.7% 0.0% 0/2
2 3 10.0% 66.7% 2/3
3 3 10.0% 0.0% 0/3
4 3 10.0% 0.0% 0/3
5 3 10.0% 0.0% 0/3
6 4 13.3% 75.0% 3/4
7 4 13.3% 25.0% 1/4
8 1 3.3% 100.0% 1/1
9 4 13.3% 50.0% 2/4
10 3 10.0% 33.3% 1/3
13 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 7.7% 0.0% 0/1
2 1 7.7% 0.0% 0/1
3 2 15.4% 0.0% 0/2
4 2 15.4% 0.0% 0/2
5 2 15.4% 0.0% 0/2
6 2 15.4% 100.0% 2/2
7 2 15.4% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 7.7% 0.0% 0/1
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 0.0% 0/1
7 2 40.0% 0.0% 0/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 20.0% 0.0% 0/1
10 1 20.0% 0.0% 0/1
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 20.0% 100.0% 1/1
3 1 20.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 0.0% 0/1
6 1 20.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 20.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 14.3% 0.0% 0/1
2 1 14.3% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 14.3% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 42.9% 66.7% 2/3
10 1 14.3% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.