Вінні-Пух

82 гри ·турнірні ігри · остання гра 21 гру 2024
7 турнірів ·2× переможець
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 21 грудня 2024, PSP 24 (Варшава).

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 82
Win-rate 53.7% 44/82
Бали 81.82 з них 11.81 допами Середній доп: 0.14
ПУ · перший убитий 8
ЛХ 2+ 37.5% 3 із 8 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 85.7% 6/7
дон 60.0% 6/10
мафія 58.8% 10/17
мирний 45.8% 22/48

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 48 58.5%
мафія 17 20.7%
дон 10 12.2%
шериф 7 8.5%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 7 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
1 2× переможець PSP 24 (Варшава) · Warsaw Mafia Open 2024
2 1× друге місце Выпускники PUDRA

Підсумки за турнірами

Турнірів 7 82 гри
Фіналів 2 28.6% турнірів
Подіумів 3 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 30 Warsaw Mafia Open 2024
У середньому топ-41.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 2 1 1 з 30
2023 5 1 2 з 10

fiim · 50.00 очок рейтингу

Останні турніри

1 з 10 перемога
PSP 24 (Варшава) 21 грудня 2024 · fiim · Варшава ігор 9 · перемог 7 · бали 12.20 · допи +2.50 · штраф — · ПУ 1
0.00 очок fiim
1 з 30 перемога
Warsaw Mafia Open 2024 фінал 19–20 жовтня 2024 · fiim · Варшава ігор 16 · перемог 12 · бали 24.18 · допи +6.02 · штраф — · ПУ 6
31.00 очок fiim
18 з 30 топ-60.0%
Krakow Christmas Cup 2023 23–24 грудня 2023 · fiim · Краків ігор 12 · перемог 5 · бали 9.20 · допи +0.90 · штраф — · ПУ —
2.00 очок fiim
4 з 31 топ-12.9%
Maf Weekend "Pool Party" 2023 фінал 1–3 вересня 2023 · fiim · Краків ігор 19 · перемог 12 · бали 21.00 · допи +1.69 · штраф — · ПУ 1
13.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
82 гри
Найкращий місяць
жовтень 2024 — 75.0% (12/16)
Максимум допів за гру
+0.91 · Warsaw Mafia Open 2024, Фінал

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
82 гри · частки рахуються від них
1 9 11.0% 66.7% 6/9
2 10 12.2% 40.0% 4/10
3 6 7.3% 33.3% 2/6
4 9 11.0% 55.6% 5/9
5 8 9.8% 50.0% 4/8
6 10 12.2% 60.0% 6/10
7 8 9.8% 37.5% 3/8
8 7 8.5% 71.4% 5/7
9 7 8.5% 57.1% 4/7
10 8 9.8% 62.5% 5/8
48 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 6 12.5% 66.7% 4/6
2 6 12.5% 33.3% 2/6
3 3 6.2% 0.0% 0/3
4 8 16.7% 62.5% 5/8
5 6 12.5% 33.3% 2/6
6 6 12.5% 33.3% 2/6
7 2 4.2% 50.0% 1/2
8 3 6.2% 66.7% 2/3
9 5 10.4% 40.0% 2/5
10 3 6.2% 66.7% 2/3
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 14.3% 0.0% 0/1
3 1 14.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 3 42.9% 100.0% 3/3
7 1 14.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 14.3% 100.0% 1/1
17 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 17.6% 66.7% 2/3
2 1 5.9% 0.0% 0/1
3 2 11.8% 50.0% 1/2
4 1 5.9% 0.0% 0/1
5 2 11.8% 100.0% 2/2
6 1 5.9% 100.0% 1/1
7 3 17.6% 33.3% 1/3
8 2 11.8% 50.0% 1/2
9 1 5.9% 100.0% 1/1
10 1 5.9% 100.0% 1/1
10 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 20.0% 100.0% 2/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 20.0% 0.0% 0/2
8 2 20.0% 100.0% 2/2
9 1 10.0% 100.0% 1/1
10 3 30.0% 33.3% 1/3

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.