Nadine

12 ігор ·турнірні ігри · остання гра 3 сер 2025
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 3 серпня 2025, CRNA GORA OPEN CUP 2025.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 12
Win-rate 50.0% 6/12
Бали 9.80 з них 1.10 допами · штраф віднято Середній доп: 0.09
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 0.90

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 57.1% 4/7
мафія 40.0% 2/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 7 58.3%
мафія 5 41.7%
шериф 0 0.0%
дон 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 12 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 22 з 30 CRNA GORA OPEN CUP 2025
У середньому топ-73.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 22 з 30

fiim · 2.00 очок рейтингу

Останні турніри

22 з 30 топ-73.3%
CRNA GORA OPEN CUP 2025 2–3 серпня 2025 · fiim · Подгориця ігор 12 · перемог 6 · бали 9.80 · допи +1.10 · штраф −0.90 · ПУ —
2.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
10 ігор

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
12 ігор · частки рахуються від них
1 1 8.3% 100.0% 1/1
2 1 8.3% 0.0% 0/1
3 2 16.7% 50.0% 1/2
4 2 16.7% 100.0% 2/2
5 1 8.3% 0.0% 0/1
6 1 8.3% 100.0% 1/1
7 1 8.3% 0.0% 0/1
8 1 8.3% 100.0% 1/1
9 1 8.3% 0.0% 0/1
10 1 8.3% 0.0% 0/1
7 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 14.3% 100.0% 1/1
2 1 14.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 14.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 14.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 14.3% 100.0% 1/1
9 1 14.3% 0.0% 0/1
10 1 14.3% 0.0% 0/1
роль ще не випадала
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 40.0% 50.0% 1/2
4 1 20.0% 100.0% 1/1
5 1 20.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
роль ще не випадала

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.