Lюц

28 ігор ·турнірні ігри · остання гра 9 лип 2025
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 9 липня 2025, POV Media Battle - Отбор 9.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 28
Win-rate 35.7% 10/28
Бали 26.60 з них 5.50 допами · штраф віднято Середній доп: 0.20
ПУ · перший убитий 3
ЛХ 2+ 33.3% 1 із 3 ПУ
Штрафи 1.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 50.0% 2/4
мирний 38.9% 7/18
мафія 20.0% 1/5
шериф 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 18 64.3%
мафія 5 17.9%
дон 4 14.3%
шериф 1 3.6%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
3 1× третє місце Рейтинг клуба PUDRA за 2024г.

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 28 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 10 Рейтинг клуба PUDRA за 2024г.
У середньому топ-74.4% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 2 0 3 з 10
2024 1 0 28 з 30

fiim · 3.00 очок рейтингу

Останні турніри

10 з 10 топ-100.0%
POV Media Battle - Отбор 9 9 липня 2025 · fiim · Онлайн · POV Media Battle, етап 9 ігор 6 · перемог 2 · бали 7.70 · допи +1.20 · штраф −1.50 · ПУ —
3 з 10 топ-30.0%
Рейтинг клуба PUDRA за 2024г. 18 січня 2025 · fiim · Варшава ігор 10 · перемог 7 · бали 13.40 · допи +2.90 · штраф — · ПУ 2
0.00 очок fiim
28 з 30 топ-93.3%
Warsaw Mafia Open 2024 19–20 жовтня 2024 · fiim · Варшава ігор 12 · перемог 1 · бали 6.10 · допи +1.40 · штраф — · ПУ 1
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
27 ігор
Найбільший штраф
−1.50 · POV Media Battle - Отбор 9

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
28 ігор · частки рахуються від них
1 2 7.1% 0.0% 0/2
2 2 7.1% 50.0% 1/2
3 3 10.7% 33.3% 1/3
4 2 7.1% 50.0% 1/2
5 5 17.9% 20.0% 1/5
6 2 7.1% 0.0% 0/2
7 3 10.7% 66.7% 2/3
8 4 14.3% 50.0% 2/4
9 2 7.1% 50.0% 1/2
10 3 10.7% 33.3% 1/3
18 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 5.6% 0.0% 0/1
2 2 11.1% 50.0% 1/2
3 1 5.6% 100.0% 1/1
4 2 11.1% 50.0% 1/2
5 2 11.1% 0.0% 0/2
6 2 11.1% 0.0% 0/2
7 2 11.1% 100.0% 2/2
8 2 11.1% 50.0% 1/2
9 1 5.6% 0.0% 0/1
10 3 16.7% 33.3% 1/3
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 100.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 0.0% 0/1
8 2 40.0% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 25.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 25.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.