nuni

14 ігор ·турнірні ігри · остання гра 8 лис 2025
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 8 листопада 2025, אליפות הארץ 2025.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 14
Win-rate 64.3% 9/14
Бали 14.60 з них 2.00 допами · штраф віднято Середній доп: 0.14
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 100.0% 1 із 1 ПУ
Штрафи 0.60

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 100.0% 1/1
дон 75.0% 3/4
мирний 55.6% 5/9

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 9 64.3%
дон 4 28.6%
мафія 1 7.1%
шериф 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце אליפות הארץ 2025

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 14 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 20 אליפות הארץ 2025
У середньому топ-10.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 2 з 20

fiim · 0.00 очок рейтингу

Останні турніри

2 з 20 топ-10.0%
אליפות הארץ 2025 7–8 листопада 2025 · fiim · רמת גן ігор 14 · перемог 9 · бали 14.60 · допи +2.00 · штраф −0.60 · ПУ 1
0.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
7 ігор
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

2 ігрові дні за останні 12 місяців, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
14 ігор · частки рахуються від них
1 1 7.1% 100.0% 1/1
2 1 7.1% 0.0% 0/1
3 2 14.3% 50.0% 1/2
4 1 7.1% 100.0% 1/1
5 2 14.3% 100.0% 2/2
6 1 7.1% 100.0% 1/1
7 1 7.1% 0.0% 0/1
8 2 14.3% 50.0% 1/2
9 2 14.3% 100.0% 2/2
10 1 7.1% 0.0% 0/1
9 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 11.1% 0.0% 0/1
3 2 22.2% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 11.1% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 11.1% 0.0% 0/1
8 1 11.1% 100.0% 1/1
9 2 22.2% 100.0% 2/2
10 1 11.1% 0.0% 0/1
роль ще не випадала
1 гра за мафія · частки рахуються від них
1 1 100.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 25.0% 100.0% 1/1
5 1 25.0% 100.0% 1/1
6 1 25.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.