Pliskin

Ivan S
35 ігор за 2026 рік ·турнірні ігри · остання гра 28 чер 2026
4 турніри ·1× переможець
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 28 червня 2026, City League 2026. Utrecht.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 35
Win-rate 40.0% 14/35
Бали 58.80 з них 12.40 допами · штраф віднято Середній доп: 0.35
ПУ · перший убитий 5
Середній ЛХ 1.20 5 ПУ
Штрафи 2.60

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 83.3% 5/6
шериф 33.3% 1/3
мирний 30.8% 8/26

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 26 74.3%
мафія 6 17.1%
шериф 3 8.6%
дон 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець City League 2026. Utrecht
Номінації
MVP ×1 City League 2026. Utrecht
Найкращий гравець міста ×2 City League 2026. Utrecht · IMafia Pro League EU 2026 Utrecht Series 2
Найкращий мирний ×2 City League 2026. Utrecht · IMafia Pro League EU 2026 Utrecht Series 2
Найчастіше ПУ ×1 IMafia Pro League EU 2026 Utrecht Series 1

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 35 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 11 City League 2026. Utrecht
У середньому топ-47.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 4 0 1 з 11

Останні турніри

1 з 11 перемога
City League 2026. Utrecht 28 червня 2026 · iMafia · Утрехт · City League 2026, етап 13 ігор 8 · перемог 4 · бали 16.70 · допи +4.50 · штраф — · ПУ 1 MVPНайкращий гравець містаНайкращий мирний
8 з 10 топ-80.0%
IMafia Pro League EU 2026 Utrecht Series 2 27 червня 2026 · iMafia · Утрехт · IMafia Pro League EU 2026, етап 25 ігор 9 · перемог 1 · бали 12.90 · допи +3.60 · штраф −1.00 · ПУ 2 Найкращий гравець містаНайкращий мирний
5 з 10 топ-50.0%
IMafia Pro League EU 2026 Amsterdam Series 1 20 червня 2026 · iMafia · Амстердам · IMafia Pro League EU 2026, етап 21 ігор 9 · перемог 5 · бали 14.40 · допи +0.40 · штраф — · ПУ —
5 з 10 топ-50.0%
IMafia Pro League EU 2026 Utrecht Series 1 21 березня 2026 · iMafia · Утрехт · IMafia Pro League EU 2026, етап 3 ігор 9 · перемог 4 · бали 15.60 · допи +3.90 · штраф −1.60 · ПУ 2 Найчастіше ПУ

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
14 ігор
Найкращий місяць
червень 2026 — 38.5% (10/26)
Максимум допів за гру
+1.10 · City League 2026. Utrecht, Відбір

Активність

4 ігрові дні, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
35 ігор · частки рахуються від них
1 4 11.4% 25.0% 1/4
2 3 8.6% 0.0% 0/3
3 4 11.4% 50.0% 2/4
4 3 8.6% 66.7% 2/3
5 4 11.4% 50.0% 2/4
6 3 8.6% 33.3% 1/3
7 3 8.6% 66.7% 2/3
8 4 11.4% 75.0% 3/4
9 4 11.4% 25.0% 1/4
10 3 8.6% 0.0% 0/3
26 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 11.5% 33.3% 1/3
2 3 11.5% 0.0% 0/3
3 4 15.4% 50.0% 2/4
4 2 7.7% 50.0% 1/2
5 3 11.5% 33.3% 1/3
6 2 7.7% 0.0% 0/2
7 2 7.7% 50.0% 1/2
8 3 11.5% 66.7% 2/3
9 1 3.8% 0.0% 0/1
10 3 11.5% 0.0% 0/3
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 33.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 33.3% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 16.7% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 16.7% 100.0% 1/1
7 1 16.7% 100.0% 1/1
8 1 16.7% 100.0% 1/1
9 2 33.3% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
роль ще не випадала

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.