Jude

Velitsyan Narek
44 гри за 2026 рік · 50 загалом ·турнірні ігри · остання гра 16 сер 2026
5 турнірів ·1× переможець· найближчий — Joker Cup, 7 лис
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

Зараз БулоВибірка
Win-rate 40.0% (4/10) — 10 ігор · мало
Доп/гру 0.54 за 10 ігор — 10 ігор · мало
Мирний 50.0% (4/8) — 8 ігор · мало
Шериф 0.0% (0/2) — 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 44
Win-rate 43.2% 19/44
Бали 80.70 з них 20.00 допами · штраф віднято Середній доп: 0.45
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 1.67 3 ПУ
Штрафи 2.30

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 66.7% 2/3
мафія 50.0% 4/8
мирний 40.0% 10/25
шериф 37.5% 3/8

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 25 56.8%
шериф 8 18.2%
мафія 8 18.2%
дон 3 6.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 5 турнірів →

Найближчі турніри

гравець заявлений
7–8 лис через 20 днів Joker Cup iMafia · Єреван особистий залік 46 з 40 місць зайнято

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець IMafia Pro League Online 2026 Series 1
Номінації
Найкращий гравець мафії ×1 IMafia Pro League Online 2026 Series 1
Найкращий шериф ×1 IMafia Pro League Online 2026 Series 1

Підсумки за турнірами

Турнірів 5 50 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 IMafia Pro League Online 2026 Series 1
У середньому топ-72.9% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 4 0 1 з 10
2025 1 0 10 з 10

iMafia · 71.00 очок рейтингу

Останні турніри

7 з 10 топ-70.0%
Лига Кавказа 2026 Серия 10 16 серпня 2026 · iMafia · Єреван · Лига Кавказа 2026, етап 11 ігор 10 · перемог 4 · бали 18.80 · допи +5.40 · штраф −0.60 · ПУ 2
59 з 70 топ-84.3%
World Cup 2026 11–12 квітня 2026 · iMafia · Онлайн ігор 12 · перемог 3 · бали 19.20 · допи +4.80 · штраф −0.60 · ПУ —
71.00 очок iMafia
10 з 10 топ-100.0%
IMafia Pro League Online 2026 1st Semi-final 21–22 березня 2026 · iMafia · Онлайн · IMafia Pro League Online 2026, етап 6 ігор 14 · перемог 6 · бали 23.30 · допи +4.40 · штраф −1.10 · ПУ —
1 з 10 перемога
IMafia Pro League Online 2026 Series 1 27 лютого 2026 · iMafia · Онлайн · IMafia Pro League Online 2026, етап 1 ігор 8 · перемог 6 · бали 19.60 · допи +5.40 · штраф — · ПУ 1 Найкращий гравець мафіїНайкращий шериф

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
14 ігор

Активність

6 ігрових днів, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
44 гри · частки рахуються від них
1 5 11.4% 60.0% 3/5
2 4 9.1% 25.0% 1/4
3 5 11.4% 20.0% 1/5
4 4 9.1% 25.0% 1/4
5 1 2.3% 100.0% 1/1
6 4 9.1% 75.0% 3/4
7 6 13.6% 66.7% 4/6
8 8 18.2% 12.5% 1/8
9 5 11.4% 60.0% 3/5
10 2 4.5% 50.0% 1/2
25 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 12.0% 33.3% 1/3
2 3 12.0% 33.3% 1/3
3 4 16.0% 25.0% 1/4
4 2 8.0% 50.0% 1/2
5 1 4.0% 100.0% 1/1
6 3 12.0% 66.7% 2/3
7 2 8.0% 50.0% 1/2
8 5 20.0% 20.0% 1/5
9 1 4.0% 100.0% 1/1
10 1 4.0% 0.0% 0/1
8 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 12.5% 0.0% 0/1
3 1 12.5% 0.0% 0/1
4 1 12.5% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 12.5% 100.0% 1/1
8 1 12.5% 0.0% 0/1
9 2 25.0% 50.0% 1/2
10 1 12.5% 100.0% 1/1
8 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 25.0% 100.0% 2/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 12.5% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 25.0% 50.0% 1/2
8 2 25.0% 0.0% 0/2
9 1 12.5% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 100.0% 1/1
7 1 33.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.