Koba

Данекер Аскеров
234 гри за 2026 рік · 325 загалом ·турнірні ігри · остання гра 10 жов 2026
32 турніри ·1× переможець· найближчий — The Draft online, 20 жов
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

Зараз БулоВибірка
Win-rate 42.4% (28/66) 42.5% (34/80) 66 ігор
Доп/гру 0.39 за 66 ігор 0.39 за 80 ігор 66 ігор
Мирний 37.8% (17/45) 36.6% (15/41) 45 ігор
Шериф 25.0% (1/4) 0.0% (0/8) 4 гри · мало
Мафія 66.7% (8/12) 52.9% (9/17) 12 ігор · мало
Дон 40.0% (2/5) 71.4% (10/14) 5 ігор · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 234
Win-rate 41.5% 97/234
Бали 414.20 з них 90.40 допами · штраф віднято Середній доп: 0.39
ПУ · перший убитий 16
Середній ЛХ 1.06 16 ПУ
Штрафи 7.20

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 56.7% 17/30
мафія 48.8% 21/43
мирний 38.7% 55/142
шериф 21.1% 4/19

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 142 60.7%
мафія 43 18.4%
дон 30 12.8%
шериф 19 8.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 32 турніри →

Найближчі турніри

гравець заявлений
20–21 жов через 2 дні The Draft online iMafia · Онлайн особистий залік 50 з 50 місць зайнято
26–28 жов через 8 днів Only Yerevan’s Tournament iMafia · Онлайн особистий залік 17 з 20 місць зайнято
27–28 жов через 9 днів IMafia Pro League Online 2026 4th Semi-final iMafia · Онлайн · IMafia Pro League Online 2026, етап 26 особистий залік 10 з 10 місць зайнято

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
MVP ×1 PLM Online 2024 Series 13
Найкращий гравець міста ×1 Poker Lovers Online
Найкращий гравець мафії ×3 IMafia Pro League Online 2026 3rd SF Series 1 · PLM Online Semi-final 3 · PLM Online 2024 Series 13
Найкращий мирний ×1 Poker Lovers Online
Найкращий шериф ×2 The Cult 2. Серія 32 · The Cult 2. Серія 7
Найкращий дон ×3 IMafia Pro League Online 2026 3rd SF Series 1 · PLM Online Semi-final 3 · TWINBLADES - 3
Найчастіше ПУ ×1 PLM Online 2024 Series 13

Підсумки за турнірами

Турнірів 32 325 ігор
Фіналів 1 3.1% турнірів
Подіумів 5 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 IMafia Pro League Online 2026 4TH SF Series 1
У середньому топ-54.9% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 22 1 1 з 10
2024 10 0 2 з 10

iMafia · 2643.00 очок рейтингу

Останні турніри

4 з 20 топ-20.0%
Poker Lovers Online 10 жовтня 2026 · iMafia · Онлайн ігор 8 · перемог 4 · бали 16.00 · допи +4.00 · штраф — · ПУ 1 Найкращий гравець містаНайкращий мирний
24 з 41 топ-58.5%
Форт Боярд II 5–6 жовтня 2026 · iMafia · Онлайн ігор 14 · перемог 6 · бали 25.80 · допи +6.20 · штраф −0.60 · ПУ 1
206.00 очок iMafia
9 з 10 топ-90.0%
The Captains Series 14 29 вересня 2026 · iMafia · Онлайн · The Captains, етап 14 ігор 6 · перемог 1 · бали 8.00 · допи +1.00 · штраф — · ПУ —
3 з 10 топ-30.0%
The Captains Series 11 22 вересня 2026 · iMafia · Онлайн · The Captains, етап 11 ігор 6 · перемог 5 · бали 13.20 · допи +2.20 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
47 ігор
Найкращий місяць
лютий 2026 — 50.0% (17/34)
Максимум допів за гру
+1.44 · Summer open online, Фінал
Найбільший штраф
−1.20 · Summer open online, Фінал

Активність

38 ігрових днів, усі турнірні · грає 4 тижні поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
234 гри · частки рахуються від них
1 24 10.3% 33.3% 8/24
2 25 10.7% 48.0% 12/25
3 26 11.1% 42.3% 11/26
4 28 12.0% 39.3% 11/28
5 21 9.0% 47.6% 10/21
6 25 10.7% 32.0% 8/25
7 24 10.3% 37.5% 9/24
8 26 11.1% 50.0% 13/26
9 20 8.5% 50.0% 10/20
10 15 6.4% 33.3% 5/15
142 гри за мирний · частки рахуються від них
1 12 8.5% 41.7% 5/12
2 17 12.0% 52.9% 9/17
3 17 12.0% 41.2% 7/17
4 22 15.5% 36.4% 8/22
5 12 8.5% 33.3% 4/12
6 16 11.3% 31.3% 5/16
7 13 9.2% 30.8% 4/13
8 13 9.2% 30.8% 4/13
9 9 6.3% 44.4% 4/9
10 11 7.7% 45.5% 5/11
19 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 5.3% 0.0% 0/1
2 1 5.3% 0.0% 0/1
3 2 10.5% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 5.3% 0.0% 0/1
6 4 21.1% 25.0% 1/4
7 4 21.1% 0.0% 0/4
8 4 21.1% 50.0% 2/4
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 10.5% 0.0% 0/2
43 гри за мафія · частки рахуються від них
1 6 14.0% 33.3% 2/6
2 6 14.0% 33.3% 2/6
3 4 9.3% 50.0% 2/4
4 4 9.3% 50.0% 2/4
5 4 9.3% 50.0% 2/4
6 3 7.0% 0.0% 0/3
7 6 14.0% 83.3% 5/6
8 4 9.3% 75.0% 3/4
9 5 11.6% 60.0% 3/5
10 1 2.3% 0.0% 0/1
30 ігор за дон · частки рахуються від них
1 5 16.7% 20.0% 1/5
2 1 3.3% 100.0% 1/1
3 3 10.0% 33.3% 1/3
4 2 6.7% 50.0% 1/2
5 4 13.3% 100.0% 4/4
6 2 6.7% 100.0% 2/2
7 1 3.3% 0.0% 0/1
8 5 16.7% 80.0% 4/5
9 6 20.0% 50.0% 3/6
10 1 3.3% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.