LEX

Александр Плавуцкий
16 ігор за 2026 рік · 35 загалом ·турнірні ігри · остання гра 1 бер 2026
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 1 березня 2026, Four Seasons ❄️ Berlin Winter Cup 2026 ❄️.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 16
Win-rate 68.8% 11/16
Бали 9.50 з них 2.25 допами · штраф віднято Середній доп: 0.14
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 2.00 1 ПУ
Штрафи 1.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 100.0% 5/5
мирний 71.4% 5/7
шериф 50.0% 1/2
дон 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 7 43.8%
мафія 5 31.2%
шериф 2 12.5%
дон 2 12.5%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
Найкращий дон ×1 German Mafia Cup - 2024 Берлин

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 35 ігор
Фіналів 1 33.3% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 4 з 11 German Mafia Cup - 2024 Берлин
У середньому топ-34.8% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 1 6 з 33
2024 2 0 4 з 11

mafgame · 15.00 очок рейтингу

Останні турніри

6 з 33 топ-18.2%
Four Seasons ❄️ Berlin Winter Cup 2026 ❄️ фінал 28 лютого – 1 березня 2026 · mafgame · Берлін ігор 16 · перемог 11 · бали 9.50 · допи +2.25 · штраф −1.00 · ПУ 1
15.00 очок mafgame
4 з 11 топ-36.4%
German Mafia Cup - 2024 Берлин 9 червня 2024 · mafgame · Берлін · German Mafia Cup, етап 10 ігор 9 · перемог 4 · бали 4.30 · допи +0.90 · штраф — · ПУ — Найкращий дон
5 з 10 топ-50.0%
Mafia Champions League Europe 2024. Berlin/05 8 червня 2024 · mafgame · Берлін · "Mafia Champions league" Europe 2024, етап 6 ігор 10 · перемог 6 · бали 5.40 · допи +0.70 · штраф −0.40 · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
9 ігор
Найкращий місяць
березень 2026 — 68.8% (11/16)

Активність

2 ігрові дні, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
16 ігор · частки рахуються від них
1 2 12.5% 100.0% 2/2
2 2 12.5% 50.0% 1/2
3 2 12.5% 0.0% 0/2
4 1 6.2% 100.0% 1/1
5 1 6.2% 100.0% 1/1
6 2 12.5% 100.0% 2/2
7 2 12.5% 50.0% 1/2
8 1 6.2% 0.0% 0/1
9 2 12.5% 100.0% 2/2
10 1 6.2% 100.0% 1/1
7 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 14.3% 0.0% 0/1
4 1 14.3% 100.0% 1/1
5 1 14.3% 100.0% 1/1
6 1 14.3% 100.0% 1/1
7 2 28.6% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 14.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 50.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 50.0% 100.0% 1/1
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 40.0% 100.0% 2/2
2 1 20.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 20.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 50.0% 0.0% 0/1
3 1 50.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.