Паоло

Pavel
12 ігор за 2026 рік · 65 загалом ·турнірні ігри · остання гра 14 чер 2026
6 турнірів ·1× переможець
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 14 червня 2026, Four Seasons. Cyprus Open: Summer.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 12
Win-rate 33.3% 4/12
Бали 3.70 з них 0.90 допами · штраф віднято Середній доп: 0.08
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 1.00 1 ПУ
Штрафи 0.20

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 40.0% 4/10
мафія 0.0% 0/1
дон 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 10 83.3%
мафія 1 8.3%
дон 1 8.3%
шериф 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 6 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації

Підсумки за турнірами

Турнірів 6 65 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 Mafia Champions League Europe 2025. Bratislava/03
У середньому топ-51.9% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 59 з 73
2025 4 0 1 з 10
2024 1 0 49 з 50

mafgame · 12.00 очок рейтингу

Останні турніри

59 з 73 топ-80.8%
Four Seasons. Cyprus Open: Summer 13–14 червня 2026 · mafgame · Лімасол ігор 12 · перемог 4 · бали 3.70 · допи +0.90 · штраф −0.20 · ПУ 1
4.00 очок mafgame
4 з 10 топ-40.0%
Mafia Champions League Europe 2025. Prague/16 3 серпня 2025 · mafgame · Прага · "Mafia Champions league" Europe 2025, етап 18 ігор 10 · перемог 4 · бали 4.20 · допи +1.00 · штраф — · ПУ 2
13 з 40 топ-32.5%
Four Seasons: Cyprus Open 2025.Summer 14–15 червня 2025 · mafgame · Лімасол ігор 12 · перемог 6 · бали 6.50 · допи +2.20 · штраф −0.20 · ПУ —
4.00 очок mafgame
1 з 10 перемога
Mafia Champions League Europe 2025. Bratislava/03 26 квітня 2025 · mafgame · Братислава · "Mafia Champions league" Europe 2025, етап 6 ігор 10 · перемог 6 · бали 5.80 · допи +1.30 · штраф — · ПУ 2

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
11 ігор

Активність

2 ігрові дні, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
12 ігор · частки рахуються від них
1 1 8.3% 0.0% 0/1
2 1 8.3% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 8.3% 0.0% 0/1
5 1 8.3% 100.0% 1/1
6 2 16.7% 50.0% 1/2
7 2 16.7% 0.0% 0/2
8 1 8.3% 0.0% 0/1
9 2 16.7% 50.0% 1/2
10 1 8.3% 0.0% 0/1
10 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 10.0% 0.0% 0/1
2 1 10.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 10.0% 0.0% 0/1
5 1 10.0% 100.0% 1/1
6 2 20.0% 50.0% 1/2
7 1 10.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 20.0% 50.0% 1/2
10 1 10.0% 0.0% 0/1
роль ще не випадала
1 гра за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 100.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 100.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.