Nicoletta

Alona Kramar
154 гри ·турнірні ігри · остання гра 16 лип 2023
Порівняти

La Banda Valencia, 2024: враховано 0 з 1 ігор за даними fiim — частину ігор записано під іншим ніком і не прив'язано

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 16 липня 2023, Lviv Mafia Open 2023.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 154
Win-rate 44.8% 69/154
Бали 95.20 з них 10.60 допами · штраф віднято Середній доп: 0.07
ПУ · перший убитий 13
ЛХ 2+ 15.4% 2 із 13 ПУ
Штрафи 1.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 53.8% 7/13
мафія 51.2% 21/41
мирний 43.3% 39/90
шериф 20.0% 2/10

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 90 58.4%
мафія 41 26.6%
дон 13 8.4%
шериф 10 6.5%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 15 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце Ukrainian Mafia Open 2018
Номінації
MVP ×1 ПЛМ 2021 Львов Серия 3
Найчастіше ПУ ×1 ПЛМ 2021 Львов Серия 3

Підсумки за турнірами

Турнірів 15 154 гри
Фіналів 1 6.7% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 90 Ukrainian Mafia Open 2018
У середньому топ-53.2% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2023 2 0 38 з 51
2021 4 0 5 з 10
2020 2 0 22 з 40
2019 1 0 71 з 90
2018 4 1 2 з 90
2017 1 0 —
2016 1 0 16 з 50

fiim · 70.00 очок рейтингу

Останні турніри

45 з 60 топ-75.0%
Lviv Mafia Open 2023 15–16 липня 2023 · fiim · Львів ігор 12 · перемог 4 · бали 8.66 · допи +0.90 · штраф — · ПУ 2
3.00 очок fiim
38 з 51 топ-74.5%
Чемпионат Европы 2023 3–4 червня 2023 · fiim · Торрев'єха ігор 12 · перемог 5 · бали 9.00 · допи +1.50 · штраф −0.50 · ПУ —
5.00 очок fiim
32 з 50 топ-64.0%
West cup 2021 13–14 листопада 2021 · fiim · Львів ігор 11 · перемог 4 · бали 5.35 · допи +1.25 · штраф — · ПУ 1
3.00 очок fiim
6 з 10 топ-60.0%
ПЛМ 2021 Львов Серия 4 28 серпня 2021 · fiim · Львів · Профессиональная Лига Мафии (ПЛМ) 2021 ігор 10 · перемог 5 · бали 5.70 · допи +0.60 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
86 ігор
Найкращий місяць
червень 2018 — 66.7% (10/15)
Максимум допів за гру
+1.00 · Ukrainian Mafia Cup 2017, ЗК, 6 серия

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
154 гри · частки рахуються від них
1 19 12.3% 47.4% 9/19
2 15 9.7% 60.0% 9/15
3 20 13.0% 25.0% 5/20
4 14 9.1% 57.1% 8/14
5 12 7.8% 50.0% 6/12
6 14 9.1% 35.7% 5/14
7 12 7.8% 41.7% 5/12
8 13 8.4% 46.2% 6/13
9 14 9.1% 50.0% 7/14
10 21 13.6% 42.9% 9/21
90 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 15 16.7% 53.3% 8/15
2 8 8.9% 62.5% 5/8
3 12 13.3% 25.0% 3/12
4 8 8.9% 37.5% 3/8
5 7 7.8% 28.6% 2/7
6 12 13.3% 41.7% 5/12
7 5 5.6% 40.0% 2/5
8 10 11.1% 50.0% 5/10
9 6 6.7% 50.0% 3/6
10 7 7.8% 42.9% 3/7
10 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 10.0% 0.0% 0/1
2 1 10.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 20.0% 100.0% 2/2
5 1 10.0% 0.0% 0/1
6 1 10.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 20.0% 0.0% 0/2
9 1 10.0% 0.0% 0/1
10 1 10.0% 0.0% 0/1
41 гра за мафія · частки рахуються від них
1 2 4.9% 0.0% 0/2
2 4 9.8% 100.0% 4/4
3 6 14.6% 33.3% 2/6
4 2 4.9% 50.0% 1/2
5 3 7.3% 100.0% 3/3
6 1 2.4% 0.0% 0/1
7 6 14.6% 50.0% 3/6
8 1 2.4% 100.0% 1/1
9 4 9.8% 50.0% 2/4
10 12 29.3% 41.7% 5/12
13 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 7.7% 100.0% 1/1
2 2 15.4% 0.0% 0/2
3 2 15.4% 0.0% 0/2
4 2 15.4% 100.0% 2/2
5 1 7.7% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 7.7% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 23.1% 66.7% 2/3
10 1 7.7% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.